• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser34582

Guest
:D mne sa stále vzdá, že app pre android už dávno je :D ale zmena sa mi páči a žže bude prístupná aj bez PÚ s PÚ je to v mobile na.... :)
 

DeletedUser

Guest
To je hezký, že app na android je, nicméně na BETA servery mi je k ..... :D
 

DeletedUser34582

Guest
NO tak to nechápem :D to je normál app. na Beta server ? alebo beta app. na normal server ? :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
"This app is in Beta and will currently only allow you to access the Tribal Wars Beta server. "

Co myslíš?
 

DeletedUser34582

Guest
:D Moja angličtina je v beta verzii takže nemyslím nič :D :D

ale google vždy pomôže takže to je fakt nanič :)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, kdy se dá do pořádku, abych si mohl zvolit pořadí v rychlém náhledu věcí? Nelze tam ničím hýbat!

Vím, že už to sem někdo psal, ale nějak žádná reakce a visí to tu už dlouho! Premium si všichni platíme i kuli liště a nějakou kačku to stojí, tak nechápu, že takovou dobu se nic neděje! Chápu, že když je update nebo jak se to nazývá se to stát může, ale snad se to dá vyřešit v brzké době ne?

P.S. Prosím o ušetření namáhavé odpovědi "Pracujeme na tom, více proto teď nemůžeme udělat." a podobných, šablonových odpovědí.

Děkuju Jari :hi
 

DeletedUser

Guest
No jo mobilna verzia je katastrofalna.Neda sa to ovladat a doteraz to bolo fajn:cry
 

DeletedUser36364

Guest
Ono obecně nová verze je vždy velkej prů... spousta věcí nefunguje takže se čeká zase na další verzi , kde se staré věci opraví ,ale zase se najdou jiné nedostatky ..nejlepší jsou ty výpadky ty mě baví nejvíce ...když na tebe jde hromadka aa ty nestihneš uhnout nikdo ti nic nedá ..jsou to nesmysly zrušil bych to a je to ..beztak ten přínos není tak velký, občas se sice něco povede ,ale to je vyjímka potvrzující pravidlo
 
Nahoru