• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser

Guest
Hm dnes som prisiel nato ze browser neni ako browser mobilny.Trebalo by tam nejake upravy pre mobily.Proste je to online hra kde musis byt co najviac.Je to jedno cez co sa pripajas ale je rozdiel na pc posielanie utokov a posielanie na mt.Hlavne ta mapa
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Nová verze DK nezná zřejmě v názvu vesnice písmeno ů, chtěla jsem nazvat další vesnice Půjdeš a systém mi to nepovolil pro nesprávné znaky. Proč systém nepodporuje češtinu???
 

DeletedUser34582

Guest
Už to tu bolo písané :) a je to ako píšeš :) je to trochu odveci, ale tak zabiť ich nemôžeš :D ale ak sa pamätám tak niekto písal, že písmenko ř podporuje :D takže nemôžeme písať, že nepodporuje češtinu :D
 

DeletedUser30368

Guest
Prý musíme počkat na příští aktualizaci ;)...

OT:
[SPOIL]Já chtěl vesnice pojmenovat "Za všechno může zelí a mám jen za všechno muže zelí :cry [/SPOIL]
 

DeletedUser36364

Guest
Rád si počkám:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35035

Guest
TAK a je to tady.
Doufám, že se teď tvorcům hry podařili odstránit všechny závady hlavně gramatické chyby a přijmaní do názvů písmenka ,,ô,, a ,,ů,, Taky jsem zvědav na ty grafy a ,,noviny na začátek dne,,. Obzru si i tu mobilní verzi, protože od posledního update to bylo hrozné a nepoužil jsem jí tak teď doufám, že už to bude lepší :yeah
 

DeletedUser36364

Guest
Opět žádná změna ...kroužky čárky háčky jsou asi velkým problémem pro nás čechy
 

DeletedUser30633

Guest
no, myslím, že to není takový problém, ne? prostě hold davejte vsi bez kroužků :)
 

DeletedUser

Guest
.. přeposílání oznamek.. docela mě mrzí stávající "vylepšení" (nabídka jmen po zadání 3 písmen..) - dřív si to prohlížeč pamatoval a stačilo první písmeno a vyjel mi předchozí kombinace jmen, co jsem použila.. to teď už nejde a nový systém bere zbytečně čas..
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Mám takoví DOTAZ: :blush

Je to technicky možné a pokud ANO
- vytvořit graf navštívenosti fóra před a po update.

Opticky se mne zdá,že tu hráčů skutečně ubylo.:scratch

Díky ...

PS:
[SPOIL]Kdy se konečně opraví fórum,aby bylo celé v češtině.
- stále to musím přepínat na Angličtinu,aby jsem mohl něco napsat na fórum. :wacko[/SPOIL]
 
Nahoru