• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
A ještě něco, dneska jsem si pracně nastavil číselné klávesy pro zkratky na rychlé liště, a po updatu mi nefungují, co s tím?! Opravíte to? Jinak klávesy typu M, V fungují...

Ano, po aktualizaci hry se objevili v pomocníkovi rabování drobné chyby, již byly nahlášeny a pracuje se na jejich odstranění.

Denní úspěchy? skvělý nápad, ale měli by být za jeden den, nebo já jsem to asi špatně pochopil tedy.

V tabulce jsou hráči se svými nejlepšími výsledky. Překoná-li některý hráč za některý den tvůj rekord v poraženém protivníkovi, dostane se před tebe v celkovém žebříčku.

Předpokjádám že zpětně to hodnotit nebude ,
takže až někdo vyhraje svět od poslední sktualizace jako my na světě 34 za cca dva půl měsíce ,
pak se to teprve objeví, zpětně by to byl dlouhej seznam (od začátku DK v česku,)/leda že by to bylo limitováno
například 5 let zpět , ale spíš si myslím že se to objeví jak píšu vyše až s následujícím vítězstvím ,
mám pravdu Kozmic?

Ano, máš pravdu Jirko. :yes
 

DeletedUser41923

Guest
V tabulce jsou hráči se svými nejlepšími výsledky. Překoná-li některý hráč za některý den tvůj rekord v poraženém protivníkovi, dostane se před tebe v celkovém žebříčku.

Je to urcite tak? ja som mal uvedene v rebricku 1,05mil. surovin z dna 18.1., ale pritom dna 16.1. som vyfarmil 1,15mil. Co mi nejak nesedi, pretoze 1,15mil>1,05mil takze v tom rebricku mal byt ten druhy vysledok, nie?
 

DeletedUser

Guest
Re: Nové verze - žebříček za den?

žebříček za den je celkem zajímavý. To se aktualizuje až postupem času? (myšleno že tam ještě nemáte neúplnou listinu všech hodnocení a tím pádem se u někoho hodnocení ještě změní). Já jen že tam mám 3/4 rekordů zapsáno ze včerejška. Přitom to mé osobní rekordy vůbec nebyly. V čem vězí ten otazník, který mám z toho v hlavě, že se tam nezobrazují mé nejlepší výsledky?:D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Výsledky z minulosti nemusí být zcela přesně, žebříček nepamatuje vaše nejlepší výsledky z minulosti, ale pouze ty, kdy jste se umístili mezi nejlepšími celkově.

Tento žebříček počítá hlavně s budoucími výsledky, které by již měl zaznamenat všechny.
 

DeletedUser

Guest
Výsledky z minulosti nemusí být zcela přesně, žebříček nepamatuje vaše nejlepší výsledky z minulosti, ale pouze ty, kdy jste se umístili mezi nejlepšími celkově.

Tento žebříček počítá hlavně s budoucími výsledky, které by již měl zaznamenat všechny.

Ale tím pádem takové hodnocení je neregulerní nemyslíš? Když se počítá s budoucími výsledky měli by všichni začat od startu tohoto žebříčku ten den na nule nemyslíš? Takže ku příkladu tento žebříček byl zaveden 19.1, tak by měl 19.1 taky začít pro všechny stejně. No hodně zvláštní hodnocení, každopádně je tento žebříček nedotáhnut počitatelně do konce, takže palec dole.
Připadá mě to jako špatný vtip :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Takový žebříček by pro hráče byl na většině světech zbytečný, proto jsme k takovému kroku nepřistoupili.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Nejdřív chyba, pak údržba a nakonec to psalo že update, proč tady na fóru žádná zmíňka o nějakém tajném updatu není? :king
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Některé drobné aktualizce se hráčům neohlašují. Obsahují jen drobné změny.
 

DeletedUser33829

Guest
Nový poražený protivník na podporách se bude počítat do celkového žebříčku poražených protivníků?
 
Nahoru