• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser36641

Guest
Některé drobné aktualizce se hráčům neohlašují. Obsahují jen drobné změny.

Tyto neohlášené drobné změny mi několikrát překazili plány - ať už chytání vláčků, nebo posílání podpory.. Byl bych pro, aby tyto drobné změny byli aktualizovány během nočního bonusu, kdy servery nejsou tolik vytížené.
 

DeletedUser33829

Guest
To by Ti nepomohlo. Velké aktualizace trvají tak pár desítek vteřin a časové rozmezí máš napsané vždy v hodině. Potřeboval bys znát přesný čas, kdy aktualizace proběhne, a kdybys jej znal, tak to napomůže útočníkovi, ne obránci. Uškodit Ti to nejvíce může, pokud máš jednu nebo dvě vesnice, pak kvůli tomu skončit, tak to by pořádně naštvalo, ale jestli máš těch vesnic více, tak to Tě asi nevytrhne, že zrovna z jedné vsi nepošleš podporu a to jsi stejně můžeš poslat, jen s jinou nejpomalejší jednotkou, nebo že neodstřelíš vláček, protože jej můžeš odstřelit zase z jiné vesnice.:pardon
 

DeletedUser36641

Guest
Ale naštve Tě to, když na to odstřelení máš třeba poslední pokus, nebo přijdeš na PC až když už stíháš střílet jen z jedné vesnice.. ;)

A poslední aktualizace, která měla trvat pár desítek sekund trvala pomalu 10 minut a v tu dobu jsem se střídal s kamarádem na účtech. (Pro upřesnění, abych pak nedostal ban ve hře - on měl můj zástup na dopoledne, protože jsem byl pod útoky a byl jsem v terénu a já měl jeho zástup odpoledne, protože on byl také pod útoky a já už jsem byl v kanclu.)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser39609

Guest
Naštve tě to...když máš posílat z blízka vláček těsně za čistky který tam šlapou třeba i několik dní... :(
 

DeletedUser33829

Guest
Kozmicz napsal/a:
3. Jaký je minimální počet katapultů, které jsou nutné ke zničení kovárny z úrovně 18 na úroveň 8, vezmeme-li v úvahu, že je vesnice bez vojska a hradby má na 0?
Roli na některých světech hraje ještě i výzkum a víra, resp. nevíra.;)
 
Nahoru