• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser30368

Guest
Zprávy sem jdu nahlásit, abych se zeptal, co to je :D (Už se ptátá nemusím :) děkuji, že jsi na to přišel mne to nedocvaklo :D)

Ty podpory chci taky opravit...

zelí :hi
 

DeletedUser35035

Guest
jj,podpory byly dobré tak jak byly - a zprávy a oznamka si myslím, že bude stačit jeden čas - taky jsem si nad tím lámal hlavu
 

DeletedUser25426

Guest
Hmmm, INNO se fakt snažilo - když chci přijmout přeposlaný oznamka, musím » Přijmout obchod :shock
 

DeletedUser31103

Guest
To jsou prkotiny, co se daj opravit velmi rychle. Vcelku podružnej a bezvýznamnej problém:hi
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Zajisté by bylo vhodnější ve všech případech ponechat jeden 24 hodinový čas a uvádět nejen datum, ale i rok.
Stejně je to u protokolu u premia, uvítala bych u data i rok a postačil by čas v rozmezí 24 hodin (druhý čas v rozmezí 12 hodin je podle mě zbytečnost)
Další připomínka je k nastavení na liště, nelze přetáhnout zlom řádky.
U pohybu jednotek, např. poslání útoku docela ruší údaj Příchod v, který udává čas pohybu jednotek, nikoli kdy jednotky dopadnou. Spíše by měl být název Příchod za
[SPOIL] Pohyb jednotek

Vlastní povely (1) .................................... Příchod .........................Příchod v
attack.png
Útok na Vesnice barbarů (...|...) K34
rename.png
dnes v 00:47:10:754 hodin 0:08:19 zrušit [/SPOIL]
 

DeletedUser35977

Guest
U zpráv je to zcela zbytečné ponechávat i sekundy. Takhle se to více roztáhne ta jedna stránka. Nepřehledné. To stejné u Oznámení. Co mě nejvíce pobavilo bylo to, že vedle tlačítka Útok je místo Podpora napsáno Support. Rozhodně i více chyb po kterých jsem raději nepátral.

To snad žijeme v Pravěku? :wacko
 
Nahoru