• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser38554

Guest
souhlasím to je děs a jenom kvuli nováčkum to měnit ? potom se mužete rozloučit se starými hráči pokud na ně nemyslíte ...
 

DeletedUser34317

Guest
Asi chtějí udělat DK hru pro zrakově postižené :D Prý noví hráči přehlídy mapu, takže když to přesunou o 3 centimetry, tak se to asi velmi zlepší :D
 

DeletedUser37264

Guest
úplna prkotina, to čo je za mapu??? Sme v roku 2005?! bože
 

DeletedUser

Guest
...

To je ale kravina, zajímalo by mě kdo se s tím bude hledat :shock:scratch
 

DeletedUser38324

Guest
Další hrůza

Verze 8.16 mě s prominutím ****** a nic jiného jsem nečekal ani u verze 8.17. Připadá mi, že chtějí naštvat ty, kterým se hra líbí a hrajou ji rádi.

Tlačítka zase přeházeli, takže budu půl hodiny hledat kde je mapa, pak nastavení a i kmen dokonce. Co je mi po tom, že mají noví hráči problém, najít tlačítko Mapa? Já si na to taky zvyknul a pokud se to někomu nelíbí, ať to nehraje. Nevím co to jako je, začít hrát hru a hned si začít stěžovat, že jsou blbě rozmístěné tlačítka, bože.
Mapa je hrozná jak tam jsou ty čísla. Prostě nevidím vůbec nic pozitivního ani v jedné ze dvou posledních verzích.

Jestli bude ještě další verze, tak už to fakt nemusím hrát.

Poděkujte někdo prosím za mě, těm, co to vytvořili.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15273

Guest
přátelé jsou schováni v profilu jinak ta změna je hrozná
 

DeletedUser

Guest
Musím se připojit, je to strašné :shock Určitě kvůli této aktualizaci víc hráčů odejde než přijde!!:shock
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Ahoj, hledám tu nějakou možnost kde si do nové aktualizace verze DK rýpnout, a už to tu je

Vidím, že nejsem jediný, komu tato aktualizace přímo vadí
Přehození mapy?! Krucinál! Přehození celé horní lišty?.. Kde je ODHLÁŠENÍ?! 5 minut jsem ho hledal, než jsem ho našel jako malinké tlačítko na dolní liště
Nezlobte se, ale chci zpět minulou verzi, není nějaká možnost to přehodit? Alespon kdo bude chtít?
Je to naprosto nepřehledné



Amen!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jak nerad píšu, tak k nové verzi se musím vyjádřit je to děsné a nepřehledné, nechápu proč někdo zkouší inovace, které jsou v neprospěch hry.
 
Nahoru