• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Nová verze se mi nelíbí. Na liště už jsem se pohybovala naslepo a nyní, kdy mám bránit zítra hromadku mi změníte lištu. Parádně nahráváte nepříteli a za to vás nikdo chválit nebude.
Změna umístění tlačítek na liště není podle mě žádné vylepšení hry. Hráče kteří hrají dk už delší dobu, změna pouze zdržuje, protože tlačítka musí na liště hledat.
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Přesně tak, ta mapa tam byla ještě na stejném místě když jsem začínal na s5, nechápu proč to ted' změnili.:pardon
 

DeletedUser

Guest
Navrh na zlepsenie pre t;acitko MAPA

Mam taky navrh.

Nemohlo by sa to tlacitko MAPA vratit aj na povodne miesto?
A nechajte ho aj na liste.

A obidvomi sa bude dat prekliknut na mapu.

Veterani ho najdu tam kde ho poznali a novacikovia maju az 2 moznosti sa to naucit :eek:)
 

DeletedUser38554

Guest
jediné co mě na této verzi rozesmálo a co se mi na ni líbí je tento vtip který se ukázal dnes u nás na kmenovém fóru :)

Windows7Ultimate napsal/a:
vtip
Nová verze je pěkná :)


windows díky za zpříjemnění této verze je to jedna velká katastrofa jinak jak tu byl příspěvek že napomáhají nepřítelům nedivil bych se kdyby nepřátele z toho byli taky tak samo jako vy a utok odložili a nebo to dopadne katastrofalně :)

Mam taky navrh.

Nemohlo by sa to tlacitko MAPA vratit aj na povodne miesto?
A nechajte ho aj na liste.

A obidvomi sa bude dat prekliknut na mapu.

Veterani ho najdu tam kde ho poznali a novacikovia maju az 2 moznosti sa to naucit :eek:)




navrhuji ho dát ještě někam jinam aby ho viděli nebo to nějak zvětšit aby to šlo vidět :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
Tohle je taky dobrý - kliknu na prázdnou složku OZNÁMENÍ a vida - informace ;)
Zde nalezneš oznámení o důležitých událostech, jako například výsledky z bitev. Momentálně zde nejsou žádná oznámení, která by jsi mohl shlédnout.

[SPOIL]Si po 7 letech hraní připadám jako blbec... :shock[/SPOIL]
 

DeletedUser36491

Guest
Dobrý večer,

koukám, že někteří hráči napsali přímo, co se jim nelíbí, ostatní hráči začali jenom nadávat, pokud
se vám něco nelíbí, tak ty konkrétní věci zde sepište a my to pošleme firmě InnoGames, to, že se tu bavíte takto nevychovaně, tím nic nezměníte, prosím sepište každý to, co se Vám nelíbí a budeme
se to snažit změnit/odstranit.

Děkuji za pochopení.
 

DeletedUser25426

Guest
Myslím, že je na členech CZ teamu, aby si připomínky vyhodnotili ;) Dá se toho z příspěvků vyčíst dost...
 

DeletedUser

Guest
Vycet zbytecnosti a nesmyslu

Zkratim vam to.
Vratte predchozi verzi a mate po problemu. Protoze nevidim jedinou zmenu k lepsimu. Mam je jmenovat vsechny? Nebo si to vyhledate sami? Nebo mate dojem,ze kdyz date oceneni v jinem formatu na jine misto,ze jste nam nejak pomohli?? To asi ne,ze? A podobny nazor mame i na ostatni zmeny,ovsem nektere jsou vylozene stupidni,jako napriklad ta mapa. Poznamkovy blok asi take na dolni liste neni nic svetoveho. Idealni by bylo,kdyby jste nabidli uzivatelum moznost si prepnout na predchozi verzi a je klid.
 

DeletedUser36235

Guest
:(((

přesně tak vrattě to jak to bylo a bude to vyřešeno
 
Nahoru