• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser

Guest
To je zajímavé,že dřív to šlo normálně,jen co se to změnilo,tak to je něco strašného.....

A čím víc vesnic na to jistém světě mám,tím je to horší a že jich nemám málo....s tím seknu a bude to....docela byl teď problém,kvůli načítání vychytat šlechtu,bych vraždila fakt že jo.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Nová verze 8.17 nemá vyšší nároky na grafiku, určitě tedy nemůže spomalovat hru oproti verzi 8.16.
 

DeletedUser25426

Guest
Mluvil jsem souhrnne o poslednich dvou update - 8.16, 8.17 - kdy hlavne skokem v 8.16 naroky na grafiku vzrostly hodne...
Je to videt docela dost - a to si myslim, ze nemam nejhorsi komp, ani pomale pripojeni...
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Mám další nedostatek verze 8.17 ..

Předmět Získaný úspěch: 4x Útočník dne Přejmenovat
Odesláno 22.11.13 00:00:03
4x Útočník dne

Do půlnoci poraž jako útočník nejvíce jednotek na tomto světě.

Zobrazit tvoje úspěchy


- A kolik jsem zničil jednotek?!..
Trošku podrobněji jsem mrknul na ocenění - není možnost zjistit, kolik mám např. celkově vyrabováno surovin - ukazuje mi to jen zlato a 100.000.000, ale to je vše - tak je to i u ostatních ocenění, jen u stříbrných, bronzových a dřevěných je ukázán počet

Mám asi blbý dotaz,ale je možné aby ty Vaše pod****** novinky spomalili počítatč a že i načítání samotné hry je delší?
Asi v tom nebude moc souvislosti, já mám herní PC, slušný internet ale než se mi načte mozilla.. Musím počítač pouštět o 10 minut dřív, aby se rozeběhl.. asi v tom nebude souvislost, ale je zajímavé že to nemám pouze já
 
Naposledy upraveno:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
U zlatých ocenění, protože už splnila všechny dosažitelné hodnoty, se už počty nezobrazují. Zobrazují se jen u těch ocenění, kde lze ještě vyšší dosáhnout, aby hráč věděl, kolik mu toho ještě k dosažení chybí.
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Vidím v tom ale nevýhodu, nemůžu třeba s ostatními hráči porovnávat, komu toho víc chcíplo na podporách atd..
Kdybych chtěl třeba nabírat hráče do kmenu, byl by to 5-ti milionový hráč a na podporách mu chcíplo 101.000 army, tak je to na můj vkus celkem málo (příklad)
Nevím no, chtěl bych možnost vrátit se o několik aktualizací zpět
 

DeletedUser

Guest
O nárokách u kmenů nemůže být ani řeč. I staré grafiky zvládaly více jak GTexel/s, takže by kmeny dokázaly vykreslit několikrát za sekundu. Spíš jsou problém neoptimalizované obrázky, které jsou příšerně velké.
 

DeletedUser36876

Guest
já osobně si myslím že je verze dobrá ... dobrá je za 3.. drolda to vystihl ... na všechno se dá zvyknout ale na nové věci, které kazí staré způsoby ... u těch je to těžší :)
 
Nahoru