• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

wra1th

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Nemam nic proti změnám, ale tohle je nesmyslny bs. Mapa má plnit základní funkce jako být rychlá, jednoduchá, přehledná. Tady musí člověk silně namáhat zrak aby se vůbec v něčem vyznal. Hráč tráví na mapě dost času a i já jako mladý mám problém do ní dlouho koukat, co mají teprve dělat starší lidi, kterých je tu také hodně?

A ještě mi na mojí zprávu napíšete že ta mapa je ve skutečnosti strašně skvělá jen to poznám za 2 dny asi?:-D
You gud bro?

Rozumím že to nemá v rukou český support. Tak prosím vzkažte kompetentní osobě v Innogames která o tomto rozhodla že se to většinu českým hráčům vůbec nelíbí.
A snad až pominou účinky drog co jste si šlehli tam dáte možnost vrátit starou mapu, díky.
 

Kubaa

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
V mobilní aplikaci ještě funguje stará grafika, takže kdo ji chce mít alespoň tam, nepřijímejte žádné aktulizace, jinak o ní přijdete.
 

Pedobear1540

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Najviac sa smejem na tom že za tento umelecký skvost dostal niekto zaplatené :D:D škoda že z naších peňazí ...
 

Deleted User - 3921560

Guest
Súhlasím ta grafika je hnus, zastaralá, neprehľadná a to, že hráčom nedal team ani len možnosť výberu je katastrofa... Neverím, že túto novú grafiku vôbec medzi ľuďmi testovali. Hlavne ta neprehľadnosť je katastrofa...


Úplne to ničí zážitok z hry. Nech je možnosť výberu grafiky!
 

tipsko

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
táto nová grafika stojí za vľké guľové prečo neneháte že kdo chce nech hrá na starej grafike a kdo chce na novej grafike hrať tak nech si hrá a nie že nás nútite takto hrať ALL za vašu takzvanú SUPER NADUPANU GRAFIKU mne osobne sa to nepáči a nechcem ju takýmto sposobom vám odíde veľká časť hráčov !!!!!
radšej rozmýšlajte ako prilákať viac hráčov a nie že ich budete ešte odpudzovať tým Grcom čosi dovolute nazývať skvelou grafikou !!!! je mi z toho na GRC
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kubaa

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Najviac sa smejem na tom že za tento umelecký skvost dostal niekto zaplatené :D:D škoda že z naších peňazí ...
Možná právě proto to tak dopadlo, vzal pravěkou grafiku, udělal pár kosmetických změn a nechal si zaplatit, jakoby makal na zcela nové grafice. Pěknej vykuk tenhle grafik. Co ale prostě absolutně nechápu je to, že lidem sebrali možnost si grafiku vybrat. V každé normální hře máš na výběr z pár skinů a tady to hodí a ještě seberou možnost to měnit. Jak psali i jiní, také mám sto chutí se na DK vykašlat a co rozhodně dlouho už neudělám, je to, že tam pošlu byť jedinou korunu. Ještě přemýšlím o refundaci přes paypal.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lord malta

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Kubino reaguj na nás !
Před 3 hodinama jsi napsal co se nám na tom tak nelíbí tak zde máš snad dost názorů tak by jsi mohl začít reagovat ..
To že kdaždej píše stížnost na support kde ty odepisuješ takovej blábol tě neomlouvá aby jsi nemohl nám zde odepsat po 3 hodinách ..
 

Thanos

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
60
Nic ve zlém proti snaze vývojářů zkombinovat novou a starou grafiku, ale krom toho, že mě z toho bolí oči, když otevřu mapu, krom toho že to je nepřehledný a prakticky nevím, čí jsou čí vesnice, tak kdo vymýšlel tenhle “skvost“, tak tu hru asi v životě nehrál.

Prostě hrozný, nevím jak víc to chcete znepříjemnit to hraní už.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru