• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

NEUMEC

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Nic proti ale nová grafika je oničem a docela mě mrzí že to nejde přepínat na ten novější vzhled. Dle mého je to celkem krok vzad :(
Koukám na novou mapu a barbarky v nočním režimu mě přijdou jako les :DDDDDD člověk aby to luštil lupou OMG přikládám odkaz s fotkou :)
https://prnt.sc/sfmmlu.
 

Psajkou

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Nová grafika... kouknu na datum a on to není apríl. :(
Nejde pořádně rozeznat vesnice od sebe... Měl jsem rád starou grafiku, ale to jak ji udělali teď je... nepěkné. :D
 

Corsa

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Nová grafika děs.Vesnice nejdou rozeznat co je co. Noční bonus tomu nasadil korunku. Čekal jsem už skoro měsíc na Casual až zbarbaří jeden hráč. Dnes v noci se tak stalo, ale ráno jsem to ani nepoznal dokud jsem nenajel myší na danou vesnici a ta mi nenapsala, že je barbarská. Doufám, že se vrátí zpět klasická nebo dají alespoň na výběr, ale pokud zůstane na této tak brzy skončím. Je to děs.
 

lukes2222

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
prosím o zrušení nevého zobrazení mapy nemá to nic společného se starou mapou jak je tvrzeno vesnice nejdou pořádně rozpoznat ani velikostně minimálně 2 poslední bodové rozmezí jdou špatně rospoznat
 

Panzergun

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
TAK CO? Prosim ADMIN o info, jaka byla odpoved od INNO....uz se potrebuji zase zacit divat na mapu....Diky.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
V současné době InnoGames nechystá žádné změny. Pokud by se měla vracet původní mapa, budou o tom hráči informováni.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
201
Kozmicz, nezlob se na mě, ale toto je vážně hnus... Pokaždé měli hráči možnost si mapu přepnout..
Z jakého důvodu tohle nelze změnit?
Mě se prostě taková mapa nelíbí, konečně jsem si zvykl na tu naši mapu a zase změny... InnoGames se nechá připravit o několik hráčů? To už si těch hráčů neváží?
 

Deleted User - 3933376

Guest
Tak už došlo i na aplikaci je to humus.... doufam ze inno změní názor na možnost přepnutí mapy až jim kvůli tomuhle kroku odejde třeba třetina hráčů... já osobně s touhle grafikou nehodlám pokračovat dal... děkuji za znechucení hry
 
Naposledy upraveno moderátorem:

tipsko

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
no den dva uz presli a ako ste mi slubovali ze sa mi to bude urcte pacit tak je tomu naopak este viac sa mi znechucuje ta mapa stoji za prd a nazor otom uz ani nemienim menit dajte nech sa da znova nastavit grafika aku chceme a nie takto niesme v KOMUNIZMU aby sme nemali na vyber takto vam len hraci pojdu do ...... takymto temtom do nedavna som mal tu hru rad ale touto grafikou sa mi to zacalo znechucovat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kubaa

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Přesně tak, je to hnus, což může být náš subjektivní (objektivní) názor, nicméně největší tragédie na tom je to, že si nemůžeme grafiku zvolit. Dohraji svět, který hraji a žádný další začínat nebudu, dokud nedají možnost grafiku přepnout, s tímhle ať se jde innogames bodnout. Ode mně už neuvidí ani korunu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru