• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nový filtr ve správci rabování

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40494
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40494

Guest
Mám takový nápad... Co tak udělat ve správci rabování možnost skrýt všechny vesnice, na které už jde útok..? :D co vy na to? Mně osobně by to zkrátilo dobu strávenou farněním na třetinu ^^
 

DeletedUser36491

Guest
Zdravím,

musíš vydržet, určitě se ti zde Administrátor hry vyjádří, bohužel nemá hodně času, proto prosím ještě nějakou dobu počkej, odpovědi se dočkáš.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Díky za návrh, ale podobné vylepšení zatím do hry neplánujeme.
 

DeletedUser40494

Guest
ok

ahá tak to je v pohodě :great
Škoda :/ je to celkem detail.. ale při farnění 25 stránek vesnic dost zásadní... nebo kdyby alespoň šlo změnit max počet vesnic na stránce jak to všude jinde jde :D to by snad IŃáci zvládli bez probémů ne ? :eek:
 

DeletedUser33829

Guest
Přemýšlím jestli radit takovému hráči, který střídá kmeny častěji jak svoje ponožky.:rofl

Ale v rabovači jsou kleštičky a tam se dá nastavit počet vesnic na stránku.:p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
Vyzkoušeno na CZ, funguje - jen je potřeba zvýšit počet farmených vesnic ;)
Pracuje jen s tím, co vidí na aktuální otevřené stránce...

Ale jinak perfektní pomůcka - díky :)
 

DeletedUser36255

Guest
Ten skript funguje parádně. Trochu škoda, že jsem se o něm dozvěděl až po roce a půl masivního nasírání se nad tím, že tak prostý filtr v tom rabovači chybí.

A další fakt, o kterém patrně nikdo neví, protože je dokonale zamaskovaný - psal jsem to i u nás do kmene.

Dostal jsem otázku, jak se dá nastavit více zobrazených záznamů na stránku v rabovači.

Tak tedy vězte, že v pomocníkovi, pod zobrazeným vojkem ve vesnici je text "Poslední drancování" a vedle toho je tato ikonka ->
configuration.png


Když na ni kliknete, můžete si nastavit počet vesnic, jaký vám vyhovuje (pro ten skript je pochopitelně nejlepší dát tam to maximum - 100).

Ale v rabovači jsou kleštičky a tam se dá nastavit počet vesnic na stránku.
blum1.gif
Jenže kdo to má vědět? Více schovat a dát tomu ještě méně nápadnou ikonu vážně asi nešlo...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru