• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nový filtr ve správci rabování

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40494
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser29646

Guest
"Načíst stránku znamená, že podle vzdálenosti se vám vyfiltrují vesnice které chcete. Pokud dáte například 1 - 99 a uložíte, na jedné stránce budete mít veškeré vesnice z pomocníka. Pokud dáte vzdálenost 1-3, ukážou se Vám vesnice jen v dané vzdálenosti."

Zle som sa možno vyjadril.. Aj keď nastavím 1-3 tak sa mi zobrazia aj vzdialenejšie dediny a tým pádom sa aj pošlú to tých vzdialenejśích vojaci..
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Vážení hráči,

je mi to nesmírně líto, ale bohužel vám musím oznámit, že skript na PR, který sem zadal FCéčko je na .cz světech a speed kolech zakázán! Upřímně nechápu, proč na jiných jazykových verzích tento skript povolen je a zde nikoliv, to ovšem nemění nic na tom, že tento skript nesmíte používat a proto jej prosím nevyužívejte, mohlo by dojít k blokaci vašeho účtu!
Ještě jednou zopakuji, že se jedná o tento skript:
[SPOIL]
javascript:cookieName="fakeypress";$.getScript('http://scriptujeme.sweb.cz/FA.JS');void(0);[/SPOIL]

Děkuji za pochopení a všem přeji příjemnou hru, nyní již ovšem bez tohoto užitečného skriptu, který jsem sám využíval!

šachlik
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28979

Guest
U ceskeho support tymu me zadne rozhodnuti neprekvapuje :)).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Bohužel mi část příspěvku byla smazána ... bylo tam Kozmiczovo potvrzení, že skript je oficiálně zakázán, tak to nyní jen doplňuji. ;)
 

DeletedUser36255

Guest
Proč byl smazaný obrázek, který nic nevynášel, jen ukazoval potvrzení toho, že to Komicz oficiálně zakázal, to nepochopí patrně vůbec nikdo.
Vím že v pravidlech je to, že nemají vynášet infa z tiketů, ale netuším, co bylo tak důvěrného na tom, že Komicz napsal, ano je to zakázáno.

Asi bude lepší, když si všichni jednotlivě napíšeme Komiczovi, aby nám to odpověděl každému zvlášť. To je rozhodně efektivnější postoj.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28979

Guest
No jo a mazeme a mazeme co se nam nehodi :)) to se dalo cekat. A vam se to nikdy nestalo ?
Zadne nadavky, zadne konkretni jmena ani obvineni ani zakazane fraze, nebo konkretni napadani, presto jsou prispevky upraveny ku obrazu supportu.


 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36255

Guest
Jinak Adriano, prosím o slédnutí filmu "hlava XXII". Skvěle to vystihuje tvou logiku při plnění pravidel, že se nesmí zveřejnit kozmiczova prostá, jednovětová odpověď, že: "ano, tento skript je bohužel zakázán"...

Co je psáno, to je dáno. Myslet u toho nemusíme že?
 

DeletedUser28979

Guest
Ja mam zkusenost.
Svuj nazor mam.
Ikdyz tento skript mi zrovna neni k nicemu, mam osvedcene a staci mi. Nicmene me i presto neodradilo ze se k nam chovaji nehezky :)
Me jde o princip pravdy, ne o tvrzeni.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36255

Guest
Nicméně zkusím to znova. Je to veřejné forum, člověk by čekal, že zde je místo pro to, aby se hráči sešli a vyjádřili se k nějakému tématu, nebo si jen tak pokecali.
A to i přes to, že podle těch méně chytrých na vyšších postech, než mají hráči, má fórum sloužit jinak.

Zeptám se tedy znovu, ať se rozvine debata. Proč je to, co funguje jinde zcela bezproblémů, tady zakázáno? Podle jakého klíče se to posuzuje, když mnohem větší trhy tento, a také mnoho jiných skriptů povolují?
Není přeci nutné být papežtější než papež.

Je to úplně stejná situace, jako když se zakázalo, z nějakého neznámého důvodu, to, co se s úspěchem zavedlo všude jinde - tedy sleva mincí. Taky, patrně jen česká mutace hry, měla problémy a to co jinde úspěšně fungovalo, to zde bylo zakázáno. Největší paradox na tom byl, že to tehdy vymyslelo samotné INNO games, protože chtěli urychlit staré světy, ale tady se to prostě nechtělo ujmout :)

Tam naštěstí pak support uznal, že by to za implementaci stálo. Tak co se pobavit nad implementací skriptu, který jinde funguje? :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru