• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nový systém Paladinů?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser27494
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser27494

Guest
Zdravím prosím mám dotaz!
V tom krátkem instruktážním videu se hovoří o novem systemu paladinů. Ptám se kdy se chystá novinka zavest do hry a jsou nejake moz osti jak si to vyzkouset, kde to už funguje jestli nekde verejne pristupne dekuju jirka
 

DeletedUser

Guest
Na beta serveru je nový systém dispozici. Tam jsou v podstatě všechny novinky, které přijdou do hry :)
Ve hře zde se objeví po aktualizaci. Přesné datum ovšem nevím...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40738

Guest
To bude zavedeno i na světy, které již jsou spuštěné?


Mimochodem, konec DK se blíží čím dál tím víc :sorry
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41580

Guest
Konečně nebudou lamky moci spoléhat na ohně, +1 za nový systém :great:
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Tak ono stejně vždycky záleží na Innu. I dneska existují de facto 4 systémy paladinů (bez paladina, s paladinem bez předmětů, s paladinem s předměty se starými bonusy, s paladinem s předměty s novými bonusy) a katapulty jsou velký problém jen v tom posledním uvedeném. Nikde se nepíše nic o tom, že by byl tento katapulty podporující systém jediný, který se smí nastavovat, jen Inno spouští většinu světů s ním.
Dokonce i to, že nastavováno je vždy to nejnovější, není zdaleka pravda. Třeba tajemství jsou asi nejnovější způsob ukončování světů a byla doba, kdy se s nimi žádné světy nespouštěly. Kostely také neexistují od počátku DK a přesto většina spouštěných světů kostely neobsahuje. A příkladů by se našlo určitě víc. U něčeho to ale takhle platí - např. zlaté mince, časová morálka (ale dneska už jsou 2 časové morálky a jak je to s jejich nastavováním, to nevím), nové předměty, vylepšené bonusové vesnice a další.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
To tantalena: V současné době lze nastavit 3 druhy morálky (viz tato tabulka) nebo morálku vypnout.

Sn%C3%ADmek%20obrazovky%202016-07-02%20v%C2%A021.37.31.png
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
To jo, já myslel jako že nevím, která z těch dvou časových morálek se v poslední době nastavuje častěji (+ neznám z hlavy ty vzorce a vím akorát, že jedna je unlimited time based a druhá je limited, ale tak jsem to nemyslel).
 

DeletedUser41580

Guest
No je pravda, že jsem si vůbec nepřipouštěl možnost, že by tento systém nebyl zaveden na starých světech. Ale budu doufat, že bude. Fakt mě přestává bavit útočit na vesnice, kam ssi dotyčný narve 20000 katů a paladina.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A to si představuješ jak, že by se měnily podmínky světa "za pochodu"?
 

DeletedUser33829

Guest
Ale i to se už stalo, někdy jen drobnostmi, jindy zásadními faktory. Určitě to víš, tak se nediv, že by to už nikoho nepřekvapilo. Za zásah můžeš klidně považovat i přidání ranku za podporování, který se tak na spuštěných světech počítá až od určité doby, ne od počátku a to uvádím jen jednu z těch drobností a poslední.:hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru