• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nový systém Paladinů?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser27494
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40738

Guest
souhlasim. same nove vymozenosti a brzo vam to tady nebud hrat nikdo. i ja si nadavam ze jsem nepoucitelnej....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Hele pánové dámy, tolik nenávisti proti starým dobrým katapultům :scratch když už mi někdo zkazí hru taky mu ji rád zkazím katapultama, pro hráče co mají víc vesnic je to stejně po pár měsících hry už spíš trochu navíc věc která vám občas může zachránit zadek ale pokud jde 100+ útoků katapulty jsou na 2 věci, každá věc u paladina má svůj smysl ale pár profíků štve že někdo si brání jednu vesničku katapultama :D
 

DeletedUser27494

Guest
jEŠTĚ DOTAZ, Jsem asi blbej on mne to kozmixc psal do zpráva ale jsem beblej nemohu to najit, jak se dostanu na registraci do beta verze, nenaše, sem to nebo jsem slepej ma nekdo nejakej odkaz kam se dostanu primo na registraci na betu, omlouvam se nikdy jsem zabúnoldu beta verzi nehral a tak nevim jak se tam dostat!
 

DeletedUser27494

Guest
děkuju nejsem blbejkj ale slepej je to tam presne jak mi psal koznmic mezi tgemi národními verzemi jen mne neanpadlo zde to bude mezi ruznymi staty nebo jsem to nevidel dekuju moc!
 

DeletedUser27494

Guest
Už tam sem (nebyo byl ale jsem v haji ono je to v anglištine, tak bohuzel nemam na to nervy si to porad preladat i kdyz první ukoly delam automaticky a uvidmi jak to bude dal ale mne zajima jen ten paladin az zistim co um i pak to tam zabalim :-( i tak dekuju za pomoc!
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Měly by existovat funkce nebo rozšíření prohlžeče, které automaticky nebo po najetí myší na daný odstavec překládají text :)
 

Kubaa

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Hele pánové dámy, tolik nenávisti proti starým dobrým katapultům :scratch když už mi někdo zkazí hru taky mu ji rád zkazím katapultama, pro hráče co mají víc vesnic je to stejně po pár měsících hry už spíš trochu navíc věc která vám občas může zachránit zadek ale pokud jde 100+ útoků katapulty jsou na 2 věci, každá věc u paladina má svůj smysl ale pár profíků štve že někdo si brání jednu vesničku katapultama :D
Přesně tak, plus bych dodal, že koho to štve tak teda není žádnej profík, ale také ta lamka :D

Jinak, dá se o tom někde zjisti více, než ta "sekunda" probliknutí ve videu?

Na rozběhnuté světy bych to už ale nezaváděl.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Kdo hledá, ten najde. Zkus hledat na naší wiki ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru