• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nový tutoriál - diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
V této sekci se s námi můžete podělit o vaše názory na nový tutoriál. Co bychom měli vylepšit? Co se vám líbí či nelíbí? Těšíme se na vaše názory!


Váš DK Tým
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
165
Tutoriál vyskakuje při splnění úkolu sám od sebe, což je hloupé. Až budu chtít úkol dokončit, kliknu si tam sám. Hlavně teď na začátku je to otravné, protože těch úkolů člověk dokončí dost a neustále zavírat to okno je fakt naprd. Taktéž když má člověk otevřeno více oken, otevře se tutoriál automaticky ve všech.

Další věc - když už v tutoriálu jsem a dám dokončit úkol, tak se mi zas automaticky zavře. Co když si chci vyzvednout odměnu, odkliknout splnění dalšího úkolu, přečíst si nový úkol atd.?

Co kdyby si to hráč otevřel a zavřel podle libosti kdy bude chtít? Namísto toho, aby se sám otevíral nebo zavíral. V pozdější fázi až těch úkolů nebude tolik to bude asi už celkem jedno, ale teď mi to připadá nepohodlné a zbytečně moc člověk kliká.
 
Naposledy upraveno:

XkytX

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Bylo by fajn do mobilní appky trochu upravit a zvýraznit záložku odměny... Docela dlouho mi trvalo ji najít a celkově je to zdlouhavé klikat přes x stránek
 

pololo222

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Dobrý den,

chtěl bych vyjádřit svojí hlubokou nespokojenost s novým systémem úkolů. Prosím o informovování vývojářů.

Nepřehledné. Muset si každou kategorii rozklikávat zvlášť.
Odměny by se měly připisovat automaticky jako do teď. Jinak je to zbytečné klikání navíc.
Nemám nic proti novému způsobu odměn, přijde mi, že ve výsledku je to víc surovin. Ale ten formát.

Ach bože. Pořád se to otvírá, zavírá, Člověk tam nemůže najít úkoly.

Není to o zvyku. Je to celé špatně. Takhle by nemělo vypadat cokoliv ve 21. století. Všichni se snaží o intuitivnost, ale tohle je celé špatně!

Děkuji za pozornost
Nespokojený hráč Pololo
 

Rewsed

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
navrhují to předělat a to nasledovne odmeny udělat samostatne okno na leve častí vedle ukolu ( pokud by tam neměl odmenu okno by tam nebylo )
 

pololo222

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Hrozné.

Nepřehledné. Muset si každou kategorii rozklikávat zvlášť. Navíc je nutné je rozklikávat pokaždé. Pořád se to zavírá. Člověk neví jaké úkoly má zrovna plnit.
Odměny by se měly připisovat automaticky jako do teď. Jinak je to zbytečné klikání navíc.
Nemám nic proti novému způsobu odměn, přijde mi, že ve výsledku je to víc surovin. Ale ten formát.

Ach bože. Pořád se to otvírá, zavírá, Člověk tam nemůže najít úkoly.

Není to o zvyku. Je to celé špatně. Takhle by nemělo vypadat cokoliv ve 21. století. Všichni se snaží o intuitivnost, ale tohle je celé špatně!

Chtělo by to tutorial na tutorial.
 

DeletedUser44631

Guest
Co tohle má být zase za vtip nevím, schovat odměny do profilu?
Ve webové rozhraní se Vám neukazuje nic jiného než odměny, pop-up okna každou chvíli a v mobilní aplikaci to schováte a děláte, že to tam není?

Nějak nechci věřit, že tohle dělají Němci.
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
165
Rád bych ještě dodal, že jsem to zkoušel pouze na počítači. Nedělám si iluze, že na telefonu to bude za něco stát, jelikož sama aplikace stojí zaprd.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, v nejbližší době budeme za naši komunitu posílat hromadnou zpětnou vazbu, kde sepíši věci, které podle vás potřebují nejvíce zlepšit.
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
Mně teda nejvíc vadí, že úkoly v jednotlivých úkolových řadách jsou defaultně skrytý. Hráč tak musí nejdřív kliknout na obrázek, ukáže se mu úkol a na ten až může kliknout. Naprosto nelogický, měly by být naopak defaultně všechny už rozkliknutý s možností je skrýt.
O zavírání a otevírání okna ani nemluvím, naprostej otřes :D ve starym systému dávalo smysl, že dokončenej úkol vyskočil, já jsem klikl na dokončit a on zmizel, ale u novýho tutoriálu to smysl nedává. Chci si třeba vybrat i odměnu, kouknout se na nový úkol a tak.

Asi bych prostě čekal v dnešní době něco intuitivního a smysluplnýho. Teď ten tutoriál oproti starýmu bohužel vyžaduje víc klikání a neni moc přehlednej. Neupozorní na nové úkoly nebo odměny, dlouho trvá se někam proklikat..
 
Nahoru