• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nový tutoriál - diskuze

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Dobře, to je UX a co systém jako takový? Jaký vliv má nový systém na hru? Je postavení prvních budov rychlejší?
 

Medík Tedík

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
103
To nevím kolik dá surovin, by musel někdo spočítat :D ale dá se dostat na nějakých 300b jen přes úkoly, za mě v pohodě :) nedostal jsem se ještě moc daleko, tak nemohu soudit.

Spíš by mě zajímalo, jak to je při začínání znovu, jelikož dost hráčů nejdříve prodává suroviny a začne po několika dnech :) zůstanou v inventáři odměny za dokončené úkoly? Počítáte s tím, že si někdo tyto odměny "nahrabe"?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Při novém začátku zůstanou věci v inventáři i paladinova úroveň.
 

Tantó

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Uvítal bych možnost tutoriál celý přeskočit. Nevěřím tomu, že někdo staví vesnici podle něj. :-D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ptáš se k tutorialu obecně, ne na konkrétním světě.
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
165
Šlo by odstranit úkol "další paladin". Ten úkol tam asi bude strašit navždy, jelikož na světě 77 je paladin pouze jeden.
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Chyba s druhým paladinem a jeho úkolem by již měla být opravena, už pouze čeká na aktualizaci hry, která by mohla proběhnout začátkem příštího týdne.

Omlouváme se za komplikace s úkolem.
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
165
Taktéž si myslím, že by bylo dobré udělat nějaký přehled úkolů.

Např. když naběhne nový úkol, tak vidíte odměnu, kterou dostanete, ale nevidíte co všechno musíte udělat, abyste úkol dokončili a odměnu získali. konkrétně: Pro mnohé lidi, kteří chtěli získat privilegium a zabrat co nejrychleji ves byl trochu šok, že jedna ze 2 posledních podmínek byly hradby na 20, jelikož všichni stavěli jiné budovy, aby měli panský dvůr.
 
Nahoru