• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Novinky ze světového dění

  • Zakladatel vlákna Lotosový kvítek
  • Vytvořeno

DeletedUser33829

Guest
Smlouva je v platnosti, pokud se nic nezmění, tak bude aktuální dalších 5 let. Souvisí to s tématy ve videích i s tím, jak se k volbám v té zemi postavili, když právě volby budou letos v řadě jiných zemí EU včetně Francie a Německa. Tak jako kdybych psal o jiné zemi, tak vlády jsou u moci roky a ne dny, někde i desetiletí. A jak jsem napsal výše, moc se o tom nepsalo, tady vůbec, takže pro řadu lidí to novinka bude včetně Tebe.:D
Zato Tvůj příspěvek s topicem nijak nesouvisí, ale není nadto tu spamovat fórum obsahově prázdnými příspěvky.
 

DeletedUser40852

Guest
Jj zato tvoje příspěvky jsou s několikaletým zpožděním, asi ti říkají blesk:-D:-D a jak ty chytrolíne můžeš vědět, jestli je to pro mě novinka nebo ne.
A pokud se vymlouváš že je ta smlouva v platnosti tak je to chabá výmluva. Takových dohod a smluv jsou v platnosti stovky a tisíce po celém světě a dokonce i mnohem starších.
Jinak jsem zapomněl, že jediný duchaplný příspěvky jsou ty tvoje. Ostatní kdo s tebou nesouhlasí jsou prázdný. :-D:-D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Vy dva jste jak Tom a Jerry! Jen nevím, kdo je Tom a kdo Jerry. Doufám, že oba dorazíte na sraz do Jihlavy, když se tam všichni tři potkáme, máte u mě panáka, ale musíte tam být oba! :)
 

DeletedUser33829

Guest
Jj zato tvoje příspěvky jsou s několikaletým zpožděním, asi ti říkají blesk:-D:-D a jak ty chytrolíne můžeš vědět, jestli je to pro mě novinka nebo ne.
A pokud se vymlouváš že je ta smlouva v platnosti tak je to chabá výmluva. Takových dohod a smluv jsou v platnosti stovky a tisíce po celém světě a dokonce i mnohem starších.
Jinak jsem zapomněl, že jediný duchaplný příspěvky jsou ty tvoje. Ostatní kdo s tebou nesouhlasí jsou prázdný. :-D:-D
Super, gratuluji, nechal jsi se potrolit.
Přesně to jsem čekal, jak vím co Ty víš. Lol, to už je tak ohrané. Ty už tu dávno nemáš žádnou důvěryhodnost, že kdybys napsal cokoli o tom co víš, tak ti nikdo ze seriozních a pravidelných čtenářů tohoto fóra věřit nebude, navíc jsi stejně neodpověděl ad rem, a jestli tedy jsem napsal nepravdu - což je stejně nepodstatné - tak jsi ji stejně nevyvrátil, ale podstatné je, že jsi napsal přesně co jsem očekával. A když to tak vadí, tak stejně Ti nijak nebrání aplikovat stejný přístup na mě a vsunovat mi svoje hypotézy, které se nijak nezakládají na žádných reálií, ale jen na tvém zhrzeném narcistickém egu. A díky, že jsi tedy nezapomněl, i když píšeš, že jsi zapomněl - logika věci, kterou ve své dokonalosti nechápu -, že mám skvělé příspěvky. Já bych si to nepamatoval, když to píšeš po xté. Sakra, není to v rozporu, ale s mojí dokonalostí? Asi jsem dlouho nenapsal a Ty jsi zapomněl, že jsi zaseknutá gramofonová deska.
A pokud se vrátím k té nejdůležitější pointě, tak opoziční smlouva uzavřená ve Švédsku sloužila jako doplnění k prvnímu videu, které se odehrává ve švédském parlamentu, jak si tam pojistili místa, nebylo to to nejdůležitější. Bylo by od Tebe korektní, kdybys nám přesně definoval časový úsek, dokdy je zpráva novinka, než se tu začneš rozmáhat a poučovat co je a co není novinka, pro někoho včerejší zpráva už nemusí být novinkou, ale není nadto psát úplně off topic, prostě potrefená husa vždycky nejvíce kejhá.
Vy dva jste jak Tom a Jerry! Jen nevím, kdo je Tom a kdo Jerry. Doufám, že oba dorazíte na sraz do Jihlavy, když se tam všichni tři potkáme, máte u mě panáka, ale musíte tam být oba! :)
Neřekl bych Tom a Jerry, ti se provokovali navzájem a někdy byli spolu i zadobře, jestli sis všiml, tak už nějaký čas na něho jen tak nereaguji, jen když má potřebu obšťastnit toto fórum svými frustracemi, které maskuje za usměvavé smajlíky. Kdyby takhle byl v minulosti DK tým benevolentní vůči lidem, možná bych ji tu dnes bylo více. Kozmiczi, moc dobře víš, že např. nesouhlasím a to dost často s tím co dělá DK Tým, výše napsal, že Ostatní kdo s tebou nesouhlasí jsou prázdný. :-D:-D Nevím, jak na to přišel, ale to je jeho tajné know-how, kdy vidí každému do hlavy jenom do té jeho nikdo nevidí. Já bych to klidně klasifikoval jako kritiku DK Týmu a ještě k tomu bezdůvodnou, tím neurážel mě. Ono by neškodilo jej hnát k zodpovědnosti za to co píše. A navíc s ním bys natočil jen jeden díl, do druhého už by byl nepoužitelný, vždyť on píše pořád a jedno to samé a nic jej nezajímá, svým způsobem je skutečné unikum. Spíše bych to přirovnal k parodii Toma a Jerryho a to je Itchy & Scratchy show u Šáši Krustyho v Simpsonech.;)
Na ten panák odpovím jedním agitačním letákem z ciziny, takže aspoň trochu to je s tématem tohoto topicu, ale je desítky let starý, takže některé povahy by spoiler neměly otevírat, protože by je to mohlo frustrovat, že to nezapadá do jejich nespecifického pojmu „novinka“, takže pro ně je to jen se souhlasem zákonného zástupce.
11.png
 

DeletedUser40852

Guest
Shedde ty jsi tak geniální. Já tu něco napíšu a ty tu hned uděláš přednášku jak jsi to věděl co napíšu :-D:-D Smutný je, že o té své genialitě jsi přesvědčen jen ty.
A kde jsem kritizoval DK tým?? Jinak pokud chceš, tak klidně tady kritiku napíšu. Jsou tu porušována pravidla fóra. Tebou, mnou a i ostatními, včetně moderátorů. A to už několik let.
Schválně, když jsi tak geniální, přijdeš na to, jaký paragraf je porušován?
 

DeletedUser33829

Guest
Bude člověk, který bude dělat pořád jedno a to stejné gesto. Takový pes, kočka i řada dalších zvířat bude za pouhý zlomek doby, než který jsi tu už strávil psaním, vědět co takový člověk udělá. Asi jsou geniální... ale tady o žádnou genialitu nejde, ani o to, o kom si myslím, že je či není geniální, ba tu nejde ani o žádná fakta. Tady jde pouze a jenom o to, že jen co jsi se sem registroval, tak sis udělal ostudu, že neumíš vyhledat na herním světě nick Shedd, kde by se vyfiltroval nick Comandante en jefe Shedd, a já a řada dalších lidí si dovolila veřejně vyjádřit smích nad Tvojí nekompetencí, kterou jsi se rozhodl zamaskovat dokazováním ještě většími nekomeptencemi a umíněním, že pruděním dosáhneš toho, že Ti dají klid, ale já nedal. To je ten můj hřích, ne-li zločin.
Porušuješ tady tuto sekci, tu jsi začal porušovat a vědomě. Až tak Ti vadím. Dokonce i tak, že jsi ani nevydržel před časem upozornění moderátorů, že pokud budeš prudit, že Ti dají blokaci, a tak sis pro ni došel. I tady jsem holt bohužel geniální, protože moje blokace vždycky souviseli s DK Týmem, ale nikdy ne s Tebou. A to jsem ani nečetl všechno co tu bylo napsáno, když jsem tu nebyl, ať jsem měl či neměl blokaci, přesto jsem letem světem si všiml, že i když jsem tu nebyl, tak jsi se musel o mě vyjadřovat. Jestli to už není posedlost?!
K pravidlům fóra jsem se už vyjadřoval mnohokráte, tak se nauč vyhledávat konečně, ale to je irelevantní, protože Tebe žádné reálie stejně nezajímaly, nezajímají, jen vlastní mystifikace, kterým se tak rád směji za to jak jsou opakované, jednoduché a nepravdivé.
Tak jsem si vzpomněl, že někdy na počátku, kdy jsi tu začal na fóru psát, tak jsi mi tu napsal, že je Tě mě tak líto, že bys mi dal na polévku. Kozmicz by měl pozvat na polévku Tebe, ukáže tím vlídnou tvář a zároveň o žádné peníze nepřijde, protože té nabídky nevyužiješ. Jo, jo, opět jsem geniální, ale teď jsem Tě informoval předem a dal tím možnost, abys dokázal opak.
 

DeletedUser40852

Guest
Koukám, že jsi se zasekl jak gramofonová deska. :-D:-D Jinak pořád lepší neumět něco vyhledat než mít v kmenu hráče s multiúčtem a ještě ho obhajovat jako jsi to dělal ty. A myslím, že rozebírat činnost moderátorů fóra a za co kdy dali komu blokaci by se taky nemělo. Je i divný, že pořád tvrdíš jaký tu píšu nesmysly ale pořád používáš co jsem kdy napsal. Ale zřejmě ti došly myšlenky tak už tu píšeš jen opakuješ ty moje "" bláboly "". :-D:-D.
Na ten nick se tě ptalo víc hráčů, nejen já. Asi to bude tím, že slušní hráči nemají potřebu svůj nick měnit.
Jinak na rozdíl od tebe zase vím, jak se jmenuje galaxie v které žijeme:-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
To bude tím, že Tvoje zásoba otázek je omezená a na stejné otázky existují stejné odpovědi. Na všechny tyhle blbosti jsi už odpovědi dostal, jen bych řekl novou informaci, že neschopný vyhledat nick jsi byl jenom Ty, nikdo další. Nestyď se zato, že jsi jediný nechápavý. Na všechny ostatní lži jsi už odpovědi dostal. Nemám rád, když se falšuje historie a Ty nic jiného neumíš.
 

DeletedUser33829

Guest
Kozmiczi, pozvi ho na polévku.;)


(Část nevhodného textu smazána)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru