• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Novinky ze světového dění

  • Zakladatel vlákna Lotosový kvítek
  • Vytvořeno

DeletedUser40852

Guest
Koukám že v tobě bublá vztek a začínáš urážet. Kdo nemá argumenty tak nadává a uráží.:-D
 

DeletedUser40852

Guest
Koukám že můj příspěvek byl smazán, můžu vědět proč? Kdybych věděl, kdo ho smáznul napsal bych mu zprávu a neřešil to tady na foru. Bohužel to nevím, tak se ptám zde.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Reaguje na smazaný text. A pokud nějaký text smažeme, pak mažeme i reakce na něj. Myslím, že byste chvíli mohli diskutovat oba v jiném duchu, než se navzájem urážet a vytáčet. Shedd sice se mnou souhlasit nebude, ale jako nezúčastněný pozorovatel tak to Vaše popichování vnímám a myslím, že nejen já. Ve světovém dění se dá najít spousta zajímavostí, o nichž se tu dá referovat, na "přestřelky" a jiné souboje tu máte Kolbiště trubadúrů ...
A protože jsme ve světě počítačových aplikací, přidám sem tuto zajímavost - https://www.seznam.cz/zpravy/clanek...vetu-28568?dop-ab-variant=&seq-no=3&source=hp.
 

DeletedUser33829

Guest
Biblosi, Ty mě dokážeš přivodit do toho správného varu.

Kolbiště trubadúrů je pěkná sekce, leč básnická.

Tak jednaosmdesátiletá babička vytvořila aplikaci. Jak roztomilé, už mi padá slza z víčka.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jo, jo, to je moje specialitka, vytáčet lidi, co se vytočit nechají. Léty vypilovaná. :)
 

DeletedUser33829

Guest
Já to myslel jinak s tím varem a jinak si to můžeš přejmenovat na apolitickou sekci.:(
 

DeletedUser33829

Guest
Ta pyramida za ním, Óda na radost a ruce do V.
To ani nepotřebuje komentář (pro některé).
 

DeletedUser40852

Guest
Hlavně si nejsem jistý tím, že jeho vítězství je zároveň výhrou pro Francii.
 

DeletedUser33829

Guest
V USA zavádějí studijní obor "Trump studies".

Tady vtip, abychom nebyli pozadu, tak jak by u nás mohl vypadat dvouletý magisterský obor Zeman studies - příležitost pro mladé a ambiciózní.

SEMESTR 1

  • Práce se zvířecími nadávkami – absolvent se naučí označovat prezidenta volem, oslem atd., ale dojde i na pokročilé druhy jako např. skunk.
  • Vymýšlení historek ze Zemanova mládí – absolvent bude schopen bravurně tvořit příběhy o tom, jak se prezident opil, dopustil krádeže apod. Pokročilí dokážou zvládnout i tvorbu zaručených historek o pomočování.
  • Nacvičování správného výrazu odporu, když student uslyší slovo „Zeman“
Praktický seminář (studenti, studentky a všechna ostatní pohlaví budou mít za výběr ze dvou variant):

  • Nácvik močení na obraz prezidenta, s důrazem na správné směřování proudu
  • Návštěva Pražského Hradu s pokřikováním nadávek
SEMESTR 2

  • Práce se sexuálními nadávkami – absolvent se naučí označovat prezidenta impotentem, homosexuálem, nadrženým starcem atd. Velký důraz bude věnován velikosti jeho přirození.
  • Urážení Zemanovy rodiny a jeho spolupracovníků – tento jednosemestrový kurz je zaměřen zejména na Jiřího Ovčáčka
  • Urážení Zemanových voličů – absolventi se zaměří zejména na výrazy jako Čecháček, buran, křupan a venkovan.
Praktický seminář (studenti, studentky a všechna ostatní pohlaví budou mít za výběr ze dvou variant):

  • Vytváření fotomontáží s Milošem Zemanem
  • Nácvik nahých demonstrací
SEMESTR 3

  • Práce s politickými nadávkami – absolvent se naučí označovat prezidenta za fašistu, rasistu, xenofoba a nacionalistu. Podmínkou absolvování bude, že aspoň o jednom z těchto slov bude vědět, co znamená.
  • Nacvičování správného přízvuku vyjadřujícího odpor
  • Kádrování přátel a příbuzných, jestli náhodou nepodporují Zemana – absolvent si osvojí sady nenápadných otázek testujících, jak na tom posuzovaná osoba je.
Praktický seminář (studenti, studentky a všechna ostatní pohlaví budou mít za výběr ze dvou variant):

  • Házení bahna na sochu Miloše Zemana
  • Vyvěšování trenýrek či podprsenek
SEMESTR 4

  • Seznam zemí a státníků, které nás ohrožují a jejichž je Zeman agentem – jedná se o velmi pokročilý předmět, protože seznam se neustále rozšiřuje
  • Práce s pokročilými urážkami obsahujícími cizí slova - vzhledem k tomu, že to může přesahovat schopnosti většiny studentů, nebude absolvování tohoto kurzu povinné.
  • Boj o dotace a intrikování proti konkurenčním zemanobijcům.
Praktický seminář: Prchání před rozzlobenými lidmi.

nasty_women.jpg
 
Nahoru