• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Oblíbené fantasy knihy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser28785
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Bohužel ne. Já mám rád tištěnou formu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Edelweiss

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
26
Dneska jsem sehnal kompletní tvorbu tohoto německého spisovatele Perry Rhodan! Link na požádání rád pošlu.
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Já četl (vlastně čtu) zatím jedinou Fantasy knihu a ta se jmenuje žákovská knížka :D :D :D

ale teĎ už vážně...

Já četl (vlastně čtu) zatím jedinou Fantasy knihu jménem Město Snících Knih od Moerse Waltera a je opravdu úžasná.. všem kdo mají rádi fantasy doporučuji přečíst :)
 

DeletedUser38846

Guest
Když jsem byl mladší, tak jsem četl Deltoru, potom Orci, válečníci bouře, Návrat orků, Eragona, Eldesta a Brisingra (vím, že už je 4. díl, ale moc se mi do něj nechce :)) , Kříšťály moci- od české autorky, i kdyý ta kníýka je spíš pro holky, mě to bavilo :D . A nakonec to nejlepší, co ještě čtu, Hra o trůny, naprosto úžasný příběh, který jen tak nepustí, i potom co jsem zhlídl seriál.
 

DeletedUser37697

Guest
Zeměplocha

Velmi dobrá knížka je zeměplocha je několik desítek dílů. Je to plocha na čtyřech slonech a na želvě.
Má nejoblíbenější postava- zavazadlo(inteligentní truhla na 100 nožičkách-vyrobeno z myslícího hruškovníku.
 

Edelweiss

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
26
Velmi dobrá knížka je zeměplocha je několik desítek dílů. Je to plocha na čtyřech slonech a na želvě.
Má nejoblíbenější postava- zavazadlo(inteligentní truhla na 100 nožičkách-vyrobeno z myslícího hruškovníku.
Přidej nám link.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru