• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Oblíbené filmy

  • Zakladatel vlákna call of duty2
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Já mám rád parodie např.Scary Movie 1,2,3,4 POTOM Disaster Movie,Suprhrdina.Tohle je Sparta a eště nějaké už si nevspomenu.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nedávno jsem viděl film "Disturbia" - výborný film a zajímavý až do samotného konce...
 

DeletedUser

Guest
Mě se nejvíc líbil Ohnivý oceán. To byla akce. A pak Sahara :cool
 

DeletedUser7531

Guest
Já 2 provařené filmy. "Vykoupení z věznice Shawshank" a "Furrest Gump" ...

Ale velmi pěkné filmy jsou "Nabít a zabít", "Kmotr", "Tenkrát v Americe", "Americká krása", "Svět podle Prota", "Ďáblova dílna", "Butch Cassidy a Sundance Kid", "Podivuhodný případ Benjamina Buttona", "Schindlerův seznam", "Kinsey" atd.

Všechno to jsou úžasné a zajimavé filmy. Doporučuji skouknout! :))
 

DeletedUser

Guest
Ještě přidám, včera jsem zkouknul v televizi film Osudový dotek. Pánové, to byla pěkná síla. Hlavní hrdina míval ve svém dětství okna. Prostě si najednou nepamatoval 10 - 20 minut zpátky. A tak si psal deníky. Jako dospělý jeden deník otevřel právě před jedním z jeho oken a najednou byl na začátku toho okna a mohl změnit věci, které se udály. Myslel, že všechno zpravil, ale zpackalo se to ještě hůř. Takže opět sehnal svoje deníky a zkusil to znova, ale situace byla ještě horší...
 

DeletedUser5389

Guest
Ještě přidám, včera jsem zkouknul v televizi film Osudový dotek. Pánové, to byla pěkná síla. Hlavní hrdina míval ve svém dětství okna. Prostě si najednou nepamatoval 10 - 20 minut zpátky. A tak si psal deníky. Jako dospělý jeden deník otevřel právě před jedním z jeho oken a najednou byl na začátku toho okna a mohl změnit věci, které se udály. Myslel, že všechno zpravil, ale zpackalo se to ještě hůř. Takže opět sehnal svoje deníky a zkusil to znova, ale situace byla ještě horší...

jj. Osudový dotek je jeden z mých nejoblíbenejších filmu...

Jinak z filmu, co jsem v poslední odbě viděl, se mi líbil hororový thriller Tajemné okno...
 

DeletedUser21115

Guest
Ještě přidám, včera jsem zkouknul v televizi film Osudový dotek. Pánové, to byla pěkná síla. Hlavní hrdina míval ve svém dětství okna. Prostě si najednou nepamatoval 10 - 20 minut zpátky. A tak si psal deníky. Jako dospělý jeden deník otevřel právě před jedním z jeho oken a najednou byl na začátku toho okna a mohl změnit věci, které se udály. Myslel, že všechno zpravil, ale zpackalo se to ještě hůř. Takže opět sehnal svoje deníky a zkusil to znova, ale situace byla ještě horší...

Koukal jsem na to asi po pátý a prostě výbornej film a Aston to hraje moooc hezky...
 

DeletedUser

Guest
Pýcha a předsudek - na to bych mohla koukat furt dokola.
 
Nahoru