• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Oblíbené filmy

  • Zakladatel vlákna call of duty2
  • Vytvořeno

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Viděl už někdo nového Hobita nebo Hunger Games? Já čekám na DVD ale jsem zvědav alespoň na recnze :)
 

DeletedUser19739

Guest
Tak zkusíme trošku nakopnout skomírající téma, ne?

No, nejlepší film je samosebou Pulp fiction a kdo říká že ne tak je hloupý.
Další dobré filmy tu psát nebudu, protože už tu od někoho jsou.
Já se zmíním spíše o těch, co zde své místečko nenašly.
Vynikající film je 12 opic, kdo neviděl, o hodně přichází.
Dále mě překvapuje, když tu někdo psal o westernech, že tu nejsou 3 skvělé snímky a to 3:10 vlak do Yumi, 7 statečných a Tanec s vlky. Sou fakt bomba.
Co se komedií týče, nic nemá na Trestnou lavici. Nic. Prostě, nic. Taky mám rád třeba zombieland, IceAge (vyjma poslední díl, ten stál za hovno), Shreka, Schlocka Holmese (tam je brilantní Downey Jr.), Hanebný pancharty...
Méďa - nesuďte mě, je to sranda...
Škola ro(c)ku - vřele doporučuji
Piráti na vlnách - i to vřele doporučuji
A určitě sem na spoustu vážně dobrých filmů zapomněl.
Dobré filmy z posledních pár let? John Wick (Kean Rives je borec), The Rush (a věřte mi, téma formulí fakt nemusim), Atlas mraků (vy, kteří jste zde psali, že nemáte rádi filmy kde se prolíná více časů a dějů se ani neobtěžujte),

On the Road (nevěřil sem, že může být tak krásná Kristen Stewart).
Pak mám rád první troje Transformery, čtyřka byl výsměch.
Dark Knight. Jednoduše: respekt.
Princezna Mononoke - nejlepší animovaný film všech dob a jeden z mé Top3.
Bolt: pes pro každý případ - jo, proč ne.
Avengers - mám prostě rád tenhle humor. A Downeyho.
IronMan - opakuji, mám rád ten humor a Douwneho.
Tah jezdcem - mám rád šachy a tenhle film
Vřískot - první díl je tak skvělý, jak ty další strašné...
Vlk - pecka
Šakal - opět skvělý Bruce Willis
Mariňák - taky se mi líbil


Dobrá, vzdávám to, pár slov i o tom, co už bylo.
Trilogie LOTR, netřeba komentovat, nejlepší fantasy, tečka.
Rainman, (nebo se to píše s e ???)
Avatar.... no.... dobře teda no...
2012... stydím se, neměl bych to mít rád, nestojí to zanic, ale stejně to rád mám...
StarWars... základ sci-fi. Kdo nesouhlasí, pozbývá nárok hodnotit filmy.
Inception. Nevěřil sem, jak dobré to může být. To vymyslel genius.
Luis de [Finés] - mrzí mě, že žabožrouti zapomněli, jak dělat tak dobré filmi.
Mlčení jehňátek - kdo neviděl, nemá rád thrillery.
Shaoshang (čert ví jak se to píše...) - nemá smysl mluvit, to má rád každý...
Sedm - snad nejlepší detektíva

Určitě sem dost filmů zapomněl, třeba doplním.

Na co se těším?
Nové díly Star Wars, strašně moc se bojím, jak tohle může dopadnout, pevně věřím, že dobře.
Avatar 2... no těším... do kina na to nepůjdu...
Rychle a zběsile... ani na to ne, ale těším se.
Méďa 2 - nesuďte mě, i to bude sranda.
Ghoul - očekávání jsou vysoká

Na druhou stranu, co mě zklamalo?

Noe - proboha proč tohle někdo natočil? Strašný příběh, strašné dialogy, strašné efekty, strašná samotná podstata filmu, strašné všechno. Dokonce i tak krásná herečka jako Emma Watson se mi tu nelíbila... Katastrofa.

Hobit: Bitva pěti armád - první dva díly se mi líbili (jakš takš), třetí byl propadák...

Tranformers 4 - nemám slov

No a nakonec, nejhorší z nejhorších, film kterým nejvíce pohrdám, film, který se nedá nazvat zklamáním protože očekávání byla nula, film, za který se strašně stydím, že jsem ho vůbec viděl, nota bene v kině (přítelkyně mě donutila)
Naprosto příšerný, odpudivý a strašný výtvor ďábla pekelného:

50 odstínů šedi

-můj život už nikdy nebude tak krásný, jaký býval.


Závěrem bych chtěl podotknout, že toto celé jsem psal na telefonu, proto prosím omluvte chybky, překlepy a další podobné ošklivince, do spojlerů to dám až doma na pc + tam přihodím další filmy, na které sem zapomněl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Ty ses tady rozespal.:D Pulp fiction: Historky z podsvětí šel teď nedávno v televizi. Tu část z Bible (Ezechiel 25:17), kterou Samuel L. Jackson několikrát v tom filmu citoval, tak ji měl kterýsi hráč na s38 napsanou v profilu.:D

U Hvězdných válek nesouhlasím, že jsou základem sci-fi. Měl jsem tu ságu kdysi rád, na posledním díle Pomsta Sithů jsem byl před 10 lety v kině, doteď si vzpomínám, že den či dva na to šla v televizi premiéra předchozího dílu Klony útočí, tak abych ji viděl dříve, tak jsem si půjčil od spolužáka ji na VHS. George Lucas ten příběh zasadil do dalekého vesmíru před dávnými věky, rozhodně ty díly vynikaly speciálními efekty, světelnými meči a celkově tou vizuální částí, ale samotný příběh je klišé - boj dobra a zla, resp. Jediů a Sithů (světlé a temné strany Síly), příběh jak z nějakých již starověkých bájí, jen zasažen do imaginární doby a času . Navíc si myslím a teď schytám, že jsem paranoik:D spoustu podprahových narážek na současnost a skrytou politickou propagandu. Kupříkladu v tom posledním díle, když Palpatine před Senátem vyhlašuje císařství/impérium a senátoři začínají jásat, tak Padmé říká, že takhle umírá demokracie, za bouřlivého potlesku. Přitom v Galaxii existuje otroctví.:blush Teď to koupil před 3 lety Walt Disney, tak chce vydělat peníze a natáčí novou trilogii. Naprosto stejně to vidím i s filmem 300: Bitva u Thermopyl, který teď dávali taky v televizi.
 

DeletedUser19739

Guest
Nudil jsem se ve škole:)

Ta je samozřejmě výborná, a na DK jí měla v profilu celá řada hráčů, ale já mám na filmu radši jiné hlášky:)

"Takže, máme tu autou, plus tělo, mínus hlava, v garáži."


No, trvám si na svém, že jsou základ sci-fi. Ale netvrdím, že základ musí vždy znamenat, že jsou nejlepší:)
Jenom prostě, je to základ. Jestli je tvému synovi 7 a chceš ho zasvětit do sci-fi, tak mu nepušíš vetřelce, ani star gate, ale star wars:)

A..... jo. Máš pravdu. Jsi paranoik:p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Mirosaure, to už o Tobě víme, čím se živíš, a že máš před garáži nápis... citace z filmu Pulp Fiction:D

Hvězdné války nejsou základ sci-fi, když příběh je jak z nějakých starověkých bájí. Co takhle Predátora pustit dětem? Myslím, že pro ty nejmenší diváky ani Hvězdné války nejsou nejvhodnější. Nejmenoval jsi snad žádný český film, nebo seriál. Dobrá sci-fi pohádka pro ty nejmenší by se hodil seriál Návštěvníci.;) Ale je v tom skrytá propaganda komunismu. Josef Bláha říká v některém díle tomu malému Adamovi, že u nich dělá každý to co ho baví a Dvořák, nebo Patrasová říká těm ostatním účastníkům výpravy, že tomu by nevěřili co se dá všechno pořídit za tyhle malé barevné papírky (myslí tím peníze). Člověk znající reálie pochopí, že dle seriálu lidstvo roku 2484 žije v komunistické společnosti.

Ve Hvězdných válkách, nebo i ve 300: Bitva u Thermopyl je naopak propaganda amerického kapitalismu, ehm demokracie a svobody. Biblos tomu tady říká, že musíš umět číst mezi řádky. Napsal jsi tu příspěvek jako velký filmový znalec a kritik a kdo má či nemá právo hodnotit, ale jak vidno, asi číst mezi řádky ve filmu jsi se nenaučil.:blush
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru