• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Oblíbené seriály

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Právě jsem se dodíval na Sandokana. :thumb:axe

Super vzpomínka na šílenství,který tento 6 dílný seriál v 80 letech vyvolal v Československu.
Taky jsem nosil tričko a na něm Sandokana. :mocking
[SPOIL]
272385.jpg

[/SPOIL]
Italská verze v originále:
[SPOIL][YOUTUBE]TfSvXyVesnE[/YOUTUBE][/SPOIL]
Tu je česká verze:
[SPOIL][YOUTUBE]lS7mgcITcw4[/YOUTUBE][/SPOIL]

Poslední dobou sleduju jen staré seriály.
Měli hlavu a patu. :great
Dnes se takové seriály,už netočí.:cry
Ordinace,Ulice ,Helena,Gympl,Obchoďák ... atd
To není ta stará dobrá škola
Je to laciný brak bez konce. :wall

V americe se těmto seriálům říká Mýdlová opera což s tím plně souhlasím. :thumb
 

DeletedUser38241

Guest
World of Stainboy, The IT Crowd, Arrow, Awake, Red Dwarf, How I met your mother
 

DeletedUser41028

Guest
dr Housem, Simsni, Futurama, Teorie velkého třesku atd..
 

DeletedUser27494

Guest
Tip na nový seriál

Mám púro vás tip na nedělmní večery:
Policie Modrava , je jasné proč to píšu, seriál se natáčel v okolí Sušice kde žiju a také v krásné přírodě Šumavy,
V jednom dílu se objeví nejen náše firma ale také dva naši zaměstnanci jako komparz a hlavně je to nový seriál,
točený filmovou technikou ,tudíš ne serilál jen na pokračování, jedná se o skutečné kriminální činy co se v okolí Šumavy stali,
ale každej díl je natočne jako samostatný film,
Určitě se na to mrknite!
 

DeletedUser41028

Guest
Mne osobně to přijde jako nudná detektivka, jako většina detektivek. Stále tam jde dokola o to samé, trochu upravený děj, trochu jiný případ ale jinak je to furt to samé dokola, mimo teda pro mne NCIS kvůli oblíbeným 2. hercům.
 

DeletedUser40698

Guest
Ano i mne Policie Modrava zatím vůbec nenadchla a ani třeba Kriminálka Anděl za to Expozitura to je pěkný seriál, ten zaujal.
Jinak těch seriálů co jsem viděl bylo je a snad ještě i bude.

Když to vezmu dle žánrů, tak nejoblíbenější jsou v následujícím pořadí:

  1. Scifi
  2. Horory
  3. Akční, krimi
  4. Komedie
  5. Rodinné, drama
  6. Telenovely
[SPOIL]

M.A.S.H.
Hvězdná brána: SG1
Hvězdná brána: Atlantida
Hvězdná brána: Univerze
Andromeda
Battlestar Galactica
Dallas 2012
Walking dead : suproš
Ordinace v růžové zahradě 1, 2
Ulice
Pojišťovna štěstí
Helena
Hospoda
Simpsonovi
Krok za krokem
Spartakus: Krev a písek
Spartakus: Bohové arény
Kobra 11
Comeback
Okresní přebor
Zdivočelá země
Četnické humoresky
Nováci
Expozitura
Sanitka 2
Dva a půl chlapa
Útěk z vězení
Dexter
Xena
Věřte, nevěřte
Příběhy ze záhrobí
Plastická chirurgie s. r. o.
Tisíc a jedna noc
Sabrina – mladá čarodějnice
JAG
Pohotovost
Nemocnice Chicago hope
Hercules
Scrubs: Doktůrci
Esmeralda
Divoký Anděl
Ošklivka Betty
Star Trek: Enterprise
Star Trek: Vesmírná loď Voyager
Terra Nova
Ochránce
Zmije
Kutil Tim
Brutální Nikita
Knight Rider
Medicopter 117
Tráva
a mnoho dalších
[/SPOIL]
 

DeletedUser27494

Guest
Jo kobra 11 to je také stale dokola, něco se stane simir to vyšetří a přitom zruší minimálne jedno auto a půlku města (nebo způsobí hromadnou nehodu na dalnici) a pořád je simir ten ktery všechno najde všechno vyřeší všechno odhalí a má 100% úspěšnost v řešení případů PŘESTO MNE TOM BAVÍ (i když by se mohli zase objevit nějaké nov= serie !
 

DeletedUser41028

Guest

Když si jí máma pouští tak vždy utíkám do pokoje a sedám za piáno aby nebyla do pokoje slyšet :D

Jinak nic proti, ale co se týče ordinace tak ta je o životě doktorů a já si raději budu žít svůj vlastní život, než abych se díval stále dokola na to jak ho žijí ostatní :)
 

DeletedUser33829

Guest
Jo kobra 11 to je také stale dokola, něco se stane simir to vyšetří a přitom zruší minimálne jedno auto a půlku města (nebo způsobí hromadnou nehodu na dalnici) a pořád je simir ten ktery všechno najde všechno vyřeší všechno odhalí a má 100% úspěšnost v řešení případů PŘESTO MNE TOM BAVÍ (i když by se mohli zase objevit nějaké nov= serie !

To už než kriminálka je akční seriál, předevčírem jsem zahlédl díl v televizi a na konci Simírovi zabili parťáka, tomu už jich zabili více.:mocking

Zajímavé detektivky jsou Columbo, Hercule Poirot, Vraždy v Midsomeru. Detektivové nenosí zbraně a díly jsou delší jak u těch kriminálek, které tu zazněly, u Vraž v Midsomeru je taky zajímavé, že se všechny díly odehrávají na venkově. Všechny díly jsem neviděl, tak snad se v ničem nepletu.:mocking

Když řekneš Šumavu a krimi, tak si vybavím film Král Šumavy.:hi


Všechno nejlepší k narozeninám Ti přeji, Juro.:beer:rose
 
Nahoru