• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Obrana

DeletedUser

Guest
Tak při standardním množství(asi 500 LnK) nadělají slušnou paseku,ale pořád tu je fakt,že když budeš dělat obranu o velikosti 6750 KP,6750 ŠM,6750 LČ a pošleš na to klasickou útočnou formaci,mezi hráči asi nejčastější,6000 SK,3197 LK,300 BR,utrpíš větší ztráty než při tý co jsem navrhoval já.
 

DeletedUser

Guest
No zas jo ale když si tě někdo vyšpehuje a pak dle toho zvolí formaci tak seš ztracený :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ale tam už jde taky o to,jak daleko tu vhodnou formaci má,když jí má dál,můžu si tam poslat podpory s lepší obranou,že :) ale ne,jak tak mám zkušenost ze světa 17,existuje málo hráčů,kteří používají více typů formací,většinou se s tím příliš nemažou a staví normálně 6000 SK,3197 LK,300 BR,LnK příležitostně,pak jsou ti co obranou útočí,ti jsou úplně mimo :)
 

DeletedUser28785

Guest
no nejlepší obrana na procenta proti všemu nad 100% je 6200kopí 8000šermů 7500luků
 

DeletedUser

Guest
.. nejlepší obrana na hranici, je ta, která se dá rychle přesouvat, případně stavět:) - a protože TK je 2x rychlejší než šerm, zabezpečuje na hranici 2x větší prostor, kopí jsou zase nejrychlejš hotový a doplňují TK.. No a v zázemí už je lepší dělat kvalitnější jednotky - šerm+luk.. (a přesouvat na hranici..)
 

DeletedUser28785

Guest
.. nejlepší obrana na hranici, je ta, která se dá rychle přesouvat, případně stavět:) - a protože TK je 2x rychlejší než šerm, zabezpečuje na hranici 2x větší prostor, kopí jsou zase nejrychlejš hotový a doplňují TK.. No a v zázemí už je lepší dělat kvalitnější jednotky - šerm+luk.. (a přesouvat na hranici..)

no tak to je samozřejmý, ale pokud to je podpora DLOUHODOBÁ a NA DÁLKU tak je tato obrana nejlepší
 

DeletedUser

Guest
nenašel jsem úplně vhodné téma tak to píšu sem protože se to obrany také týká, existuje způsob přes skripty nebo přes nějaký náhled jak si vygenerovat vlastní vesničky které mají sníženou oddanost nejlépe i s oním údajem na kolika jsou procentech??? kdyby o tom někdo věděl budu vděčný za info:king:hi
 

DeletedUser2029

Guest
Neexistuje.

Na beta fóru už v začátcích padl návrh na zobrazení oddanosti (je-li jiná než 100) někam do náhledu. Firma Innogames je tedy o problému informována, už poměrně dlouhou dobu (a možná, že se to objevilo i jinde dříve, to nevím).

Nezbývá než čekat, zda firma (do několika let) zareaguje. Či zda to považuje za marginální problém kvůli kterému jí nestojí za to něco dělat ...
 
Nahoru