• Nemáte rádi sníh? Tak si ho vypněte zde:

Událost Oceán pokladů (2021)

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
2.114

Po celá staletí probíhaly boje pouze na pevnině, neboť ta jim poskytovala ty nejlepší strategické možnosti v podobě hor, lesů či bažin. Vrátili se však naši vyslanci, kteří jsou doprovázeni námořními kapitány, jenž zakotvili na nedalekém pobřeží. Nabídli se, že povedou naše vesničany na objevnou plavbu napříč širým oceánem, s příslibem bohatství pro ty, kteří prozkoumají nové krajiny. Členové posádky jsou již připraveni, nastal čas napnout plachty!

Vážení hráči,

po roce se z nás stanou opět mořeplavci! V události "Oceán pokladů" budete objevovat nezmapované krajiny a nalézat mocné předměty.

Začátek události:
9. 6. 2021 (14:00)
Konec události: 23. 6. 2021 (14:00)

Oceán%20pokladů.png


Vaším úkolem v události bude shromažďovat členy posádky plněním různých herních akcí a najmout kapitány, kteří posádku budou vést k průzkumu okolních ostrovů. Objevováním nových oblastí můžete každý den získat speciální odměnu, přičemž každý kapitán má určitou šanci, že ji nalezne právě on. Největší poklad však získáte až tím, že odhalíte všechny ostrovy, což vám umožní získat hlavní odměnu události.

Více o naší události se můžete dozvědět v přiloženém videu:Doufáme, že si událost užijete a budeme rádi, když nám zanecháte krátkou zpětnou vazbu k nové události v diskuzní sekci!

Váš DK Tým
 
Nahoru