• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Oceán pokladů - diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
V této sekci můžete diskutovat k nové události jménem "Oceán pokladů".
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
:)
to vypadá na zajímavou akci, jdu to prozkoumat :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser34317

Guest
Posádka se obnovuje jen 1x za 24h? Denní posádka po zresetování zůstavá, nebo je jen dočasná?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Ano, dostupná posádka (10x10) se obnoví vždy jednou za 24 hodin. Aktuální posádka se restartem nezmění, ta zůstává stejná jako konečná posádka z předchozího dne. Následující den je počítán vždy od 14:00.
 

Deleted User - 3832883

Guest
Zdravim tak mi biblos doporucil diskutovat zde, vidim, ze tu probiha “vasniva” debata no myslel jsem ze nekde je chyba s tim obnovovanim denni posadky. Ale jestli opravdu to je zavisle na tech 10 slotech po 10 ubozaccich, tak mam event denne za 20 sekund odklikanej. To je teda terno. Nektere jine eventy si obcas kliknu za PB, ale tohle je vylozene PB event a to takovej, ze ani Pbckarum se to nemuze vyplatit. zrusit a to hned nebo updateovat, aby to melo aspon trosku logiku a nutilo to cloveka to treba po osmi hodinach zkouknout. Jinak to je shit (jestli se toto slovo nesmi pouzivat, tak to bude asi muj prvni a posledni prispevek, nez me zabanuji)
Monty
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Určitě by se dalo použít jiné slovo, než to, které jsi použil ty monty, ale bereme tvůj názor na vědomí a určitě nejsi jediný koho tato událost zklamala. Na základě hráčské zpětné vazby ji předáme následně vývojářům a věříme, že do příště zapracují na vylepšení. Budeme rádi, když získáme co nejvíce názorů od hráčské komunity, proto neváhejte se i vy ostatní vyjádřit, co se vám na události líbí a co ne. Děkujeme!
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Mě se akce líbí, mám plno věcí v inventáři, ale nelíbí se mi, že se u toho vůbec nemusí přemýšlet, není tam nic strategického.. A hlavně jak bylo zmíněno, nudné je, že je pouze 1x za den(24h). Chtělo by to udělat těžší a rozdělit minimálně na 3 časové úseky aby se tam muselo po 8h něco odkliknout. Jinak se mi líbí i grafické ztvárnění i téma.. jen to "doladit"
 

aRGG

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
ahoj...
- vzhledem k tomu že posádka reaguje i na kliknutí jediného vojáka v rekrutaci, tak je prakticky narekrutováno za 30 vteřin, možná by to chtělo udělat omezení na 1x posádka za půl hodiny? (návrh)
- denní odměna, i když má malé procento (5-10, řekněme průměr 7%), tak by měla padat častěji, nevím jak ostatním hráčům, pokud ne-PBčkujete, tak je to 2-3 šance denně (30-60 posádky), tak průměrně za týden a tedy teďka, byste měli už mít 1x chycenou denní odměnu (pasivně jsem na třech světech a zatím nemám...), fajn zlá náhoda (btw. můžete mít přehled kolik se čeho rozdalo?)

- a na závěr jeden bug (chyba) - na jednom světě mě dobyli, dal jsem restart a zmizel mi úkol..., tedy zmizela mi možnost si přidat námořníky
Průzkumník
Prozkoumej ostrov.
Odměna:
icon.jpg
40 Členů posádky

Prozkoumané oblasti
Prozkoumej 6 oblastí.

4 / 6
4 / 6
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Děkujeme za tvé názory k události Oceán pokladů.

V prvním bodu s tebou souhlasíme, často hráč získá všechny členy posádky za malou chvíli a určité časové omezení by v tomto případě mělo zřejmě větší smysl. Hráči by se k události tak častěji během dne vraceli. Zapisujeme si a pošleme dál.
Získat denní odměnu je procentuálně malá šance a je zcela normální, že se to některým hráčům nemusí během události podařit ani jednou. Mě osobně se při testování denní odměnu podařilo trefit asi 2x.
Při restartu účtu by úkol neměl naskočit znovu. Nemělo by se tedy jednat znovu, ovšem zatím to nebylo z naší strany testováno.
 
Nahoru