• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

"Ochrana proti botu."

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
no tak to je bomba,,, já se přihlásím přes svoje heslo na mobil, a první co mi naskočí je, abych vypsal kód do okna... To nemůže aspoň počkat až budu nějakou dobu na účtu? Navíc si kvůli tomuto nesmyslu musím zapnout zobrazování obrázků - abych ten text vůbec viděl, což teda na mobilu, na kterém mám kvůli rychlosti netu obrázky vypnuty, je o ničem.

Na mě za celé roky, co hraji, žádný bot útok nevyslal. Zato se denně potýkám s vypisováním písmenek a číslic, která jsou občas nečitelná a není možno si načíst jiný obrázek. Tak to je zase krok kupředu.

A Mám jenom hrůzu z toho, že jednou budu muset vychytávat šlechtu, budu se muset trefit do sekundy a při odeslání podpory mi vyskočí toto okno.... Co mám dělat pak? Nahradí mi support ztrátu vesnice???
 

DeletedUser36167

Guest
Bohužiaľ, support ti za to už nemôže.

Ten obrázok je preto taký, lebo bot by ho mohol prečítať.
 

DeletedUser11059

Guest
A Mám jenom hrůzu z toho, že jednou budu muset vychytávat šlechtu, budu se muset trefit do sekundy a při odeslání podpory mi vyskočí toto okno.... Co mám dělat pak? Nahradí mi support ztrátu vesnice???

Pokud si všimneš, tak po vyskočení okna můžeš několikrát zadat příkaz (a bude proveden) .... okno se ti postupně pouze zvětšuje, až nakonec přelepí všechny funkce a není cesty, nežli zadat kód. - takto to ovšem funguje na PC, pokud to je na mobilu jinak (díky velikosti rozlišení), je třeba prověřit všechny možné dostupné software a aplikace pro mobilní použití her (zda nezlepší toto rozlišení) - v návaznosti možností Tvého přístroje.
 

DeletedUser31287

Guest
Ale to není pravda, několikrát se mi už stalo, že mě to rovnou bloklo. A nemohl jsem nic. To nejde nějak nastavit jinak? Např. nechápu, když účet jede několik let bez problémů, platí se PÚ, nikdy žádný BaN, proč to není třeba vypnuté u toho účtu. Mě chodí denně tolik zpráv, že jen překlikávám mezi nima a neustálemě tahle blbost obtěžuje. Bohužel zjišťujeme, že čím víc "vylepšení" tím jsou DK horší a horší.

Nechci vidět, až se bude muset chytat šlechta...
 

DeletedUser11059

Guest
saxouseku, to máš smůlu. Mě zatím nikdy hned nebloklo ...... vži až postupně u cca pátého ignorovaného okýnka (a taky jsem už kód vyplňoval mnohokrát ....... ale nikdy jsem nehrál na mobilu).

Jinak mám pocit, že booty toužívají právě ti, co platí PÚ ..... čili Tebou žádaná výhoda pro platící by se minula účinkem zabezpečení.

Mě to nikterak obzvlášť neobtěžuje. Ale to je můj pohled na věc.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No a na mne nevyskakuje nikdy, takže jsem hodně dlouho nevěděl, o čem je řeč. Ale protože musím umět odpovědět i na tickety s touto tematikou, tak jsem se o to, za pomoci internetu, trochu víc zajímal, až jsem našel toto:

Ochrana proti botům

Nainstalujte nejlépe hodnocený bezpečnostní software
Nakonfigurujte nastavení svého softwaru tak, aby se aktualizace prováděly automaticky.
Nastavte vyšší úroveň zabezpečení v prohlížeči.
Při připojení on-line omezte svá uživatelské práva.
Nikdy neklepejte na přílohy, pokud nemůžete ověřit jejich původ.
Dbejte na instalaci nejnovějších aktualizací systému společnosti Microsoft.
Nastavte zabezpečení počítače tak, aby se aktualizace instalovaly automaticky.
Tím zajistíte, že budou vždy nainstalovány nejnovější opravy systému.

Nejspíš tedy, pokud na Vás ta ochrana proti botům velmi často "juká", není asi bezpečnost Vašeho počítače taková, jaká by být měla. Zkuste se spíš zamyslet nad tím, než z toho vinit ty, co tuto hru vymýšlejí. :hi
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Nechci nikoho schazovat, ale jen trochu poopravit. Ochrana proti botu co popisuje Biblos je trochu něco jiného. To je spíše zaměřené proti crawleru (sběrači dat) než proti nějakému botu na DK. Na dk by se maximálně mohl dostat přes nahrání obrázku, což je složitější.

V tomto případě jde spíše o tzv. namátkovou kontrolu, která prostě každému jednou vyskočí. Dk je jen html, css a javascript, čili nemá přístup do vašeho pc. Pokud v PC máte vir, pak dk je to úplně jedno.
 

DeletedUser36255

Guest
Tohle už je trochu moc. Pokud mi s tím support nepomůže tak kdo? Ráno se chci přihlásit a první co na mně vyskočí je ochrana proti botu, aniž bych vůbec cokoli udělal.
Pak si prohlídnu mapu abych viděl jestli jsem v okolí pokryl všechny farmy a na hoďku jdu pryč. První co na mně vyskočí když se z té mapy kde jsem to nechal chci dostat pryč je opět ochrana proti botu. A ne jen to malé okýnko kdy se dá ještě dál hrát, ale rovnou ta obrazovka která mně nepustí dál.

Každý mizerný den na S27 zadávám ten hloupý kód alespoň 2x! A přitom když jsem ještě hrál na S26, tak to na mně nikdy nevyskočilo. Tak co ještě víc má člověk dělat?

Říci že za nefunkčnost tohoto "ochraného" programu je uživatel mezi klávesnicí a židlí je od pisatele patrně pokus o vtip že?
Nemluvě o tom, že na jednom světě jsem za měsíc to okýnko neviděl vůbec a na druhém 2x denně...
 

DeletedUser

Guest
Ochrana proti botům má předem nastavené parametry, kdy se zobrazí.
1) Při přihlášení do hry
2) po odeslání určitého počtu příkazů (útok, podpora)
3) po uplynutí časového intervalu.

Pokud některá z těchto podmínek je splněna, hra tě vyzve k zadání kódu a pak se druhý a třetí čítač vynuluje.
 

DeletedUser36255

Guest
A nemohla by se třeba naučit, že skutečně budu člověk když ji píši dnes již například potřetí? A to samé se opakuje každý den?

Jestli těch pár útoků co rozesílám na farmy stačí k tomu, abych musel během 6,5 hodin hraní psát ten kód už 3x tak lituji ty co jsou v žebříčku nahoře a denně obejdou třeba 3k vesnic... To píšou asi co 5 minut ne?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru