• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

"Ochrana proti botu."

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36255

Guest
Už jsem si zvykl, že je normální, že po mně potřetí během dne je vyžadován kód, tak ho zadám. OK. Nicméně následně pošlu asi 10 útoků na farmy, napíšu jednu zprávu a jdu od toho pryč na půl hodiny a jakmile se vrátím tak hned po prvním kliknutí na oznámení je tu opět obligátní zadej kód.

KTERÁ podmínka byla během těch 30 minut co jsem u toho nebyl splněna? Že by že jsem přihlášený půl hodiny v kuse? Nebo jak se podařilo těm 10 útokům přesáhnout onen čítač? Nebo snad ta zpráva kterou jsem napsal vykazovala nějaké známky že jsem bot?

Chcete mi skutečně tvrdit, že to funguje normálně?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
k čwmu to vlastně je?? nějak jsem to nepochopil..
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
[SPOIL]
No a na mne nevyskakuje nikdy, takže jsem hodně dlouho nevěděl, o čem je řeč. Ale protože musím umět odpovědět i na tickety s touto tematikou, tak jsem se o to, za pomoci internetu, trochu víc zajímal, až jsem našel toto:

Ochrana proti botům

Nainstalujte nejlépe hodnocený bezpečnostní software
Nakonfigurujte nastavení svého softwaru tak, aby se aktualizace prováděly automaticky.
Nastavte vyšší úroveň zabezpečení v prohlížeči.
Při připojení on-line omezte svá uživatelské práva.
Nikdy neklepejte na přílohy, pokud nemůžete ověřit jejich původ.
Dbejte na instalaci nejnovějších aktualizací systému společnosti Microsoft.
Nastavte zabezpečení počítače tak, aby se aktualizace instalovaly automaticky.
Tím zajistíte, že budou vždy nainstalovány nejnovější opravy systému.

Nejspíš tedy, pokud na Vás ta ochrana proti botům velmi často "juká", není asi bezpečnost Vašeho počítače taková, jaká by být měla. Zkuste se spíš zamyslet nad tím, než z toho vinit ty, co tuto hru vymýšlejí. :hi
[/SPOIL]

Biblosi, tady jsi úplně mimo... To co popisuješ nemá s tou ochranou proti botům nic společného. A zajímalo by mě skutečně, jak je možné že tobě to nevyskakuje... Jinak jen pro tebe, NEMÁ TO NIC SPOLEČNÉHO S OCHRANOU POČÍTAČE. Mě to vyskakuje třeba na mobilu. A na závěr, zrovna Norton je něco co bych na PC nikdy nenainstaloval, protože současně s ním se ti nainstaluje spusta zbytečnýho balastu.

Jinak celá ta ochrana je úplně o ničem,,, jak říkám, za poslední roky proti mě nikdo pomocí botu neútočil. Zkuste se ozvat proti komu ano. Pokud na mě šli 4 útoky v 0.5 sek. tak to se dá zvládnout i bez botu... a stejně tak se dá vychytat
 

DeletedUser31287

Guest
Dnes už třikrát vyskočil rovnou kod, bez možnosti dalšího kliknutí. A to jsem online . Bez jediného odhlášení.

Jen pro upozornění, kdo si nechává norton v PC, je blázen. Strašnej šmejd. Ale vzhledem k tomu, že Bibloska ho tu doporučuje dokola, tak je zřejmě placená za online reklamu.

Může někdo kompetentní napsat do Německa, aby šli s tou ochranou proti botům do zadní části těla?
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajajajaj

Proti botům nic nemám,jen nemůžu nikde pořádný sehnat. :eek:)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A zajímalo by mě skutečně, jak je možné že tobě to nevyskakuje ...

No, protože nehraji nové světy, na starých to není. Ale v testovsi jsem se s tím už také potkal, takže už mám i vlastní zkušenost.

A ty programy, to jsem měl vymazat, ale já ten text mám uložen v počítači a tak jsem ho vzal, jak ležel a běžel, dodatečně opravím. Dík za připomínku. :hi
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
V takovém případě by bot znamenal třeba crawlera jako je odnož trojského koně, co sbírá hesla. Pokud bot dělá za mě něco, co chci, tak potom to není vir.

Nicméně ta ochrana je opravdu marná. V dnešní době GD knihoven by to šlo i přečíst. Nicméně problém není "Jak to přečíst?", problém je "Kde se to heslo ukládá?", takže asi tak. :D

Navíc v dnešní době není funkční antivir ani jeden. Jsou to spíše vábičky na krtky, který označí za vir každý soubor do kterého nevidí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Bot není vir, proto ti žádný antivir nepomůže... Je to program, který dělá automaticky úlohy co musí dělat hráč... tedy automatické farmení - když se ti vrátí jednotky jsou automaticky odesílány znovu, automatické stavění, posílání útoků ve vteřině a tak.

Možná by bylo lépe, kdyby se support zaměřil na pár desítek hráčů světa, kteří sbírají milióny surek za den v době, kdy ti ostatní nejlepší hráči sbírají desítky tisíc. Tedy hlavně ze začátku světa... Jak je vůbec možné aby hráč chvíli po startu světa vyraboval tisíce vesnic za 24 hodin??? Nemyslím si, že by existovali hráči co můžou ručně točit sběrače ve dne v noci, bez spánku, bez školy nebo práce...

A ne otravovat obyčejné hráče vypisováním nějakých pokroucených znaků, které jsou blbě čitelné...

No, protože nehraji nové světy, na starých to není.
No nejsmutnější je ale to, že boty fungují hlavně na těch starých světech,,, na těch nových většinou ještě ne...
 

DeletedUser

Guest
Zaujimave,3 dni som na 27,ešte som Bot nemal ani raz,od 6 rana do večera mam DK v kuse zapnute ako vždy.
 

DeletedUser35035

Guest
No ja už som tiež nemal skoro týždeň túto žiadosť. Asi to pri poslednom UPGRADE znížili
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru