• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ochrana proti botu

DeletedUser32899

Guest
Určitě každého štve vyskakovací okno ochrana proti botu. U mně doma na PC se mi to okno neukazuje ani na chrome ani na mozille. Vyskakovací okna mám povolené a přesto mi to nejde. Kousne se to a nepustí. Je to něco jako pittbul. Nemám chytrý telefon, abych si to tam odblokoval, ale musím počkat do druhého dne, když si to odbloknu v práci. Horší by bylo, kdyby se to bloklo v sobotu ráno. To bych musel čekat do pondělí do rána.
Tak mně napadlo, že když to nechtějí zrušit, tak by se to mohlo automaticky odbloknout za deset dvacet nebo třicet minut.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Děkujeme za váš názor, ochrana proti botu je bezpečností prvek, který musí hráč potvrdit, aby tím dal najevo, že není robot. Časová prodleva by v takovém případě pustila případný bot účet zpátky do hry, takže tento nápad přes vývojáře neprojde.
 

DeletedUser32899

Guest
Tak ať páni vývojáři vymyslí něco jiného, když to co vymysleli některým hráčům nefunguje. Myslím tím vyskakovací okna.
 
Nahoru