• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Odeslání více útoků v 1 vteřině

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser29596

Guest
Zdravím , DK jsem hrál naposledy asi před pul rokem a nepamatuji si už přesne jak jsem vysílal utoky v 1s (klasické vláčky, fejky apod... ), myslím, že to ještě šlo přes operu a ten známý návod na YT od TV TWIXX nebo jak to mají. No nyní když jsem to chtěl zkusit na s34, tak to podle toho návodu nešlo a nejde to ani přes ten chrome....

Nevíte tedy o něčem jiném jak by to šlo ?
 

DeletedUser37060

Guest
na mozille rýchle prsty, pripravíš 4 karty s útokom, kde ho len potvrdíš tlačítkom OK, počkáš si na celú sekundu podľa času serveru a pak veľmi rýchlo prepínaš Ctrl+Tab a klikáš ľavým tlačítkom myšky na OK :D

ja som takto stihol 6 útokov za 1.1 sek.. :D
 

DeletedUser29596

Guest
Já se v te nove Opeře, ale vubec nevyznám, je tam uplně předelaný to menu a nevím jak nastavit ty povely klávesám.... Jak se tam dostat resp. k tomu nastavení kláves na ty příkazy...
 

DeletedUser36255

Guest
To už bude potom problém mezi klávesnicí a židlí. Pokud si nedokážeš sám poradit, asi každá rada marná...
 

DeletedUser29596

Guest
Příště radši nic nepiš nebo si to předem rozmysli, to co jsi napsal je totiž uplná kravina.
Podle tebe je tím pádem už problem požádat někoho o radu, když si nevíš rady.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Zde musím potvrdit že tento návod v nové opeře rozhodně nefunguje, jsou tam nějaké divné klávesové zkratky a nedělá to to co dělat má.
Jedině že by byl rozdíl mezi klasickou klávesnicí a klávesnicí na notebooku.
 

DeletedUser37060

Guest
Příště radši nic nepiš nebo si to předem rozmysli, to co jsi napsal je totiž uplná kravina.
Podle tebe je tím pádem už problem požádat někoho o radu, když si nevíš rady.

Prosím ťa pekne, toho člena sa snaž ignorovať a keď to už nejde, tak aspoň brať s úplnou rezervou.
To je hráč, čo si myslí že keď má peniaze, môže všetko a má vždy pravdu, pretože aj tú si kúpi.... ;)


Zde musím potvrdit že tento návod v nové opeře rozhodně nefunguje, jsou tam nějaké divné klávesové zkratky a nedělá to to co dělat má.
Jedině že by byl rozdíl mezi klasickou klávesnicí a klávesnicí na notebooku.
Nepozeral som ten návod na novú operu, ale môže byť problém aj v nastavení, myslím že v Opere sa nastavenie klávesových skratiek dá definovať, či už nastaviť, vlastné. A tiež niekedy zohrá úlohu jazyk klávesnice pri Z,Y, pretože niekedy, aj keď máš nastevenú českú a medzi "T" a "U" máš "Z", tak opera to stále môže brať ako "Y".
:scratchsnáď som to napísal zrozumiteľne :mocking
 

DeletedUser36255

Guest
Prosím ťa pekne, toho člena sa snaž ignorovať a keď to už nejde, tak aspoň brať s úplnou rezervou.
To je hráč, čo si myslí že keď má peniaze, môže všetko a má vždy pravdu, pretože aj tú si kúpi.... ;)
I průměrný BFU by měl zvládnout vyznat se v nastavení prohlížeče, který možná může v novějších verzích být trochu odlišný, ale v principu stále stejný.
Takže pokud to někdo nezvládne, buď se nesnaží dostatečně, nebo je tu každá rada marná.
 

DeletedUser37060

Guest
len pre poriadok BFU = naprosto neskúsený človek, v tomto význame užívateľ Opery., nemôže byť priemerný.
Je to ako by si to spočítal 1+2=4... Keď je raz niekto BFU, nemôže byť priemerný.

a ver mi, že niektoré nové verzie sú úplne prekopané od starších... Netvrdím že je to tak v Opere, nikdy som ju na PC nepoužíval, ale stretol som sa s updatom, ktorý naprosto zmenil system a spôsob používania aplikácie.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru