• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Odeslání více útoků v 1 vteřině

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser29596

Guest
Já jsem právě v te opeře narazil jen na nejaké vlastní jejich zkratky co vytvořili pro ovládání jen klávesnicí, ale něco kde bych mohl přidat nove vlastní jsem neobjevil.
 

DeletedUser32706

Guest
opera

Pánové, Operu používám právě pro schopnost nastavit klávesové zkratky a vězte, že to vážně funguje (ještě včera to fungovalo). Nastaveno přesně podle autora videa na Youtube, jeho jméno je na první stránce. S dovolením sem přidám odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=xWh13yAnWIc a pro běžného uživatele je to nastavení bez problémů. Nezkoušel jsem ten druhý, protože požadovaný soubor rozšíření nejsem schopný najít (nejspíše neexistuje). A jen závěrem, server pustí pouze 5 útoků v jedné vteřině.

rikisoft

EDIT, teď jsem to zkusil i na S34, o kterém se tu mluví. Výsledek:
4 utoky.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31120

Guest
Můj výsledek je:

[SPOIL]
56Screenshot_4.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, video som si pozrel, no autor videa má staršiu verziu Opery a zrejme aj vy. Ja som sa dostal len k skratkám, ktoré sú napevno dané od vývojárov a zmeniť nejdú, a ani pridať či odobrať. Takže si budem musieť stiahnuť staršiu verziu Opery asi... :scratch

edit: Po stiahnutí Opery 11.62 to ide tak ako na videu, len namiesto googlu otváram inú stránku, a to takú, kde sa nedá písať lebo po stlačení "T" by mi to len písalo do vyhľadávača.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru