• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Odkud jste?

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Při organizování srazů máme vždy velké dilema, kde sraz uspořádat. Docela by nám při rozhodování pomohlo, kdybychom věděli, kde je jak silná komunita hráčů. Tak mne napadlo, trochu to zmapovat. Kdysi tu byla mapka, odkud kdo z uživatelů fóra je, bylo zajímavé to sledovat. Neujal by se někdo obdobného projektu? Aby tak však mohl učinit, co tu tak napsat, odkud jste? Nemusí to být přesně, stačí okres, kraj.
 

DeletedUser40852

Guest
Kdo chce na srazík jít, ten si vždy čas udělá a pojede na něj klidně přes celou republiku. Kdo na srazík jít nechce na něj nepřijde ani když ho bude mít u baráku.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
To máš sice pravdu, ale zamysli se nad svou odpovědí z pohledu, že bys ten sraz pořádal a chtěl ho udělat tak, aby Tvoje snaha nevyšla naprázdno.
 

DeletedUser36340

Guest
Tak za tým je to zbytečné psát ne?
Hráče to jak vidno nezajímá :wacko a my máme jasno.
A jak tady bylo už řečeno, kdo chce tak přijede ať je to kdekoliv.
 

DeletedUser25586

Guest
Kdo chce na srazík jít, ten si vždy čas udělá a pojede na něj klidně přes celou republiku. Kdo na srazík jít nechce na něj nepřijde ani když ho bude mít u baráku.


Já třeba na sraz přijedu rád, ale přes celou republiku kvůli srazu fakt nepojedu... :):yes
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Jsem z nedaleka od tricatectvrte rovnobezky (nebo tak nejak).
A jestli je to kvuli srazu...tak jsem schopna dorazit od Hamburgu po Budapest ;-)

Doplneni: pro Rysato:
Jestli se po nejaky ten cas nezmenila pravidla na foru, tak by jsi mel bud prelozit a nebo zcela vypustit ve svem profilu slovo UwH. Ja za to ze to nebylo prelozeno do ceskeho jazyka tusim mela i opakovane ban... :p
 
Naposledy upraveno:
Nahoru