• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Odkud jste?

DeletedUser27494

Guest
Aktuálně Sušice
Byl sem na srazu s kmenem =MoW= v Pardubicích,
byť s problémÿ ale dorazil sem, takže bych na sraz dojel.
l když mi to umožní čas a finance, ale také ne kamkoliv. například do Ostravy ze Sušice nepojedu,
ale třeba do Znojma bych jel stejne jako do Prahy , Brna nebo na Vysočinu (mám rodinu v Třebíčo.
případně Plzeňský kraj a okolní kraje kdekoliv!
 

DeletedUser

Guest
Ostrava!!!
[FONT=arial, sans-serif]... černá džungle a dlouhej mejdan ...[/FONT]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak zatím je to tak pěkně cik-cak. A co třeba sever Čech, žádní odvážlivci, co by se přiznali? :)
 

DeletedUser3727

Guest
Tak já jsem ze západu republiky, Karlovarský kraj - Kynšperk nad Ohří (a kořeny mi sahají přes Louny do Podsedic a na druhé straně přes Kladno až k Táboru :D
 

DeletedUser30368

Guest
Sever je Asetka ne? :p, nebo bývala, pokud se nepletu :D

Já bych rád napsal sever, ale jsem na hranici a ležím ve středočeském kraji, ale to že Bydlím u MB a že chci sraz ve Bělé pod Bezdězem ví asi každý :rofl

Jo a doplním Ti seznámek:
Z okolí MB je: Sir.Ant, L.M.F.A.O (Hrál na světě 22), spolužák Philler ačkoliv teď končí, tak věřím že byse stavil. Jollinar, Jatru. Ze severu Čech moc hráčů neznám, ale je sem dobrá dojezd z Prahy (Velice dobrý) a kdo bude chtít tak přijede :D...nicků bych našel mnohem více z okolo +-40km od MB :p, ale osobně bych to viděl na lokalitu něde východněji.

Pokud dobře pamatuji, tak srazy byly:
Praha
Karlovy Vary (kousek)
Plzeň
Brno
Dětenice (Tam už jsem byl :D )
Kladno
Pardubice
+ CZSK Trenčín- myslím

Takže podle mapy:
Kdo chtěl, tak poslední srazy: Východ republiky (Trenčín), střed republiky (přibližný - pardubice), Kladno, pro západ a Prahu... na jihu nikdo srazy dělat nechce, protože se moc hráčů nehlásilo z této oblasti, takže podle mého je na řadě znovu sever (Například Trutnov, ale vůbec to tam neznám :D )
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ty Karlovy Vary, to myslíš Horní hrad?

Na jihu Čech určitě hráči také jsou, o některých vím. A Sever není jen Trutnov, také Liberec, Ústí, jen se nějak nikdo nehlásí. A pak také severní Morava. :)
 

DeletedUser30368

Guest
Ano, myslím Horní hrad, pár km od varů :)

Ano ten sever vím, jen jsem zvolil toto město jako lepší varianta vzdálenosti z jiných krajů, než například Liberec, i když už je to kousek.

Ano, nejlepší by byl sraz v Ostravě, ale nečekám stejně velkou účast lidí z tohoto kraje. Stejně jako to bylo u Brňáků, když byl sraz v Brně :)

Ale, stejně si uděláme sraz v MB :rofl, aspoň nás z 44ky :D
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
mě zase napadnul Tábor nebo jeho okolí, dýchá to tam hodně středověkem a spojení jak od Brna, Budějovic, Plzně i od Prahy je docela dobré
 
Nahoru