• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Odkud jste?

DeletedUser32004

Guest
České Budějovice - doufala jsem, že budou letos na řadě. Mám sice herní pauzu, ale na sraz bych ráda jela, pokud bude někde v dosahu, anebo alespoň s možností přespání.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Na Jižní Čechy také někdy dojde, jen je škoda, že jsou tu tak mizivé ohlasy.
 

DeletedUser32004

Guest
Doufala jsem, že se ozveš - klidně si vezmu s sebou karimatku, víš že se vyspím i na trampolíně :p
 

DeletedUser25586

Guest
Už se něco řeší na UwH skype ;) tak se nám tam ozvi.
 

DeletedUser25387

Guest
České Budějovice - doufala jsem, že budou letos na řadě. Mám sice herní pauzu, ale na sraz bych ráda jela, pokud bude někde v dosahu, anebo alespoň s možností přespání.

Je sice v Olomouci, ale pokud nepojedu přes Prahu není problém tě nabrat v Budějkách nebo v Táboře, přes ten do Olomouce jezdím. Stačí dát vědět a můžeme se domluvit.
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Tak já jsem z Brna a vzhledem k tomu, že mi příští rok v únoru bude 18, tak bych se srazu chtěl konečně zúčastnit.
A sraz nějaký v jižních Čechách by mi vůbec nevadil, ba naopak. Máme tam dům, který občas pronajímáme turistům, takže by tam šlo i zajistit ubytování pro pár lidí. :king (Soběslav)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A je tam v okolí nějaké vhodné restaurační zařízení na sraz? A doprava?
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
jsem z jiný planety, ale akceptuju srazy i tady - třeba brno nebo praha :D
 
Nahoru