• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Odpočítávání konce světa 17

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Vážení hráči,

jelikož se kmenu B-5 podařilo dosáhnout 80% dominance na mapě a hráči z daného kmene nás požádali o jeho ukončení, rádi bychom vám tedy oznámili, že začalo odpočítávání konce světa.


Pokud se výše uvedenému kmenu podaří udržet dominanci na mapě do 30.12.2013, stane se vítězem tohoto světa! Svět bude následně uzavřen.


Abychom vám hru trochu zpříjemnili, šlechtic má nyní neomezený dosah.
Pokud vám však po dobu Time-endu bude zabrána poslední vesnice, již nebudete moci znovu na tomto světě začít.

Jménem celého DK Teamu vám přeji příjemný zbytek hry.



Kozmicz
Administrátor



 

DeletedUser36491

Guest
Gratuluji, doufám, že to udržíte a následovně vyhrajete.
Držím palce a přeji hodně úspěchů! :hi
 

DeletedUser34586

Guest
Děkujem,děkujem :)

No,vidím že moc hráčů Nám nepoděkovalo,asi jsme si moc přátel neudělaly :)

No co,alespoň ze slušnosti by se to mnělo napsat :(
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ještě máte před sebou tři měsíce - gratulace se většinou rozproudí až po skutečném konci světa - aby se to nezakřiklo ... ;)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Přesně tak, tři měsíce jsou dost dlouhá doba na to vymyslet plán, jak váš kmen třeba zničit zevnitř. Stát se může cokoliv, hra stále běží ;)
 

DeletedUser25155

Guest
Jmenem hrdeho a dosud nepokoreneho kmene
Valhöll,
bych chtel predbezne pogratulovat, vsem bojovnikum byvalych kmenu Orchidei, Avalonu, Lopat i Matadoru k budoucimu a pravdepodobne uz nevyhnutelnemu viteznemu konci sveta 17. Nepovedlo se sice zvitezit kmenu jedinemu, ale tomu byva jen malokdy, a nijak to nesnizuje kvality, bojovnost a odhodlani viteznych kmenu...

Bylo mi cti s Vami souperit a byl to DobryBoj:)
:hi
za cely kmen VLH
fishmar:)


Presto si neodpustim jednu citaci:​

...Ódin každý den vysílá valkýry na bojiště, aby do síně přivedly padlé bojovníky, kteří zde budou trénovat na poslední bitvu Ragnarök...
...Do Valhally vedou svaté dveře brány Valgrind. Síň má 540 bran a až nastane Ragnarök, vyjede z každé brány najednou 800 válečníků...
A PAK NASTANE KONEC VSECH NEPRATEL VALHALLY...:shout​
 

DeletedUser25155

Guest
Děkujem,děkujem :)

No,vidím že moc hráčů Nám nepoděkovalo,asi jsme si moc přátel neudělaly :)

No co,alespoň ze slušnosti by se to mnělo napsat :(

hmm, dekovat? za co?
, ze jste nas porazili?
Ne dekuji, nejsem masochista:wacko

Pogratulovat vitezi, to je neco jineho a zajiste az zvitezite, tak Vam pogratuluje hrstka prezivsich bojovniku...
Ja jsem poblahopral radeji uz dnes, nejsem si jist zda se konce dockam...Temer dvouleta bitva, ztravena predevsim obranou mych uzemi mne vycerpala a ma dvoubrita sekera mi uz tezkne v mych krvi zborcenych pazich... vsak dokud ji udrzim, tak nikdo nerekne, ze jsem nebojoval a nechtel zvitezit... a pokud ano, tak ho v poslednich okamzicich sve pozemske existence zadupu do zeme a promenim v pouhy prach /nebo o tom alespon budu snit, pri mem odchodu do Valhally/...

PS: Ze jsi bojovnice, jsi mohla dat vedet, driv, mozna bychom pokecali:)))
 

DeletedUser34586

Guest
Pardon,mnělo tam být nepoblahopřálo :)

A myslím že be fishe by tento svět nebyl čím je a už je dávno uzavřený :D Je málo takových super hráčů jako jsi (až na naší ally),málokdo by totiž vydržel stát sám proti takové přesile,bránit,dostavovat.. a jak jsem psal,to nebýt tebe VLH by už dávno nebyla:) :) A i když jsi nepřátel,tak si tě cením :)
 
Nahoru