• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Odpočítávání konce světa 17

DeletedUser34242

Guest
Krásně se to čte :D už bude konečně konec a klid (tedy doufám ;) )

Snad následující 3 měsíce proběhnou bez problémů. Krásně mi to hraje do not :D po zkončení světa budu mít spousu času na přípravy k maturitě a nebudou mě rozptylovat útoky, šlechta a obrana :D

Myslím, že kmen VLH (ať už v první nebo druhé podobě) zaslouží, abychom před nimi smekli. Všichni to jsou/byli opravdoví bojovníci a prošlapávání cesty k vítězství nám dost mařili :D

Chci poděkovat všem hráčům světa 17 za skvělou hru ;)
 

DeletedUser15465

Guest
Gratuluju, kamarádi. Nakonec se vám to podařilo. Teď už jen udělat poslední krůček - udržet si 80%. Což myslím že moc velká práce nebude. :eek:)
Už je tomu dávno, co jsem byl jeden z Matadorů.. jméno mé bylo tehdy -Redy- ...
 

DeletedUser25155

Guest
Tak poslednich 14 dnu a ja furt pres 150 visek, to je parada:mocking
 

DeletedUser

Guest
Gratuluji vám k očekávanému konci na tomto světě a za sebe a bývalé členy kmene LOB zasílám pozdrav :)
Morbidus.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Blíží se nám konec světa, vedoucí kmen drží 93% všech aktivních vesnic a vše nasvědčuje tomu, že si již své prvenství udrží. Konec Time Endu je naplánován na 30.12.2013 v 10:00, po tomto čase již nebude možné odesílat útoky.

Svět bude pro přihlášení kompletně uzavřen následující den v 10:00.


Přeji vám příjemných posledních několik hodin do ukončení světa...
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
265

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
A máte pěkné datum, svět se uzavře přímo na Silvestra :mocking
 
Nahoru