• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Odpočítávání konce světa 9

DeletedUser25426

Guest
Shedde, neznáš souvislosti ani pohnutky, které nás k rozhodnutí vedly - nech to k posouzení těm, kteří to vědí ;)
 

DeletedUser33829

Guest
Mně se tento topic líbí, konečně se tady nemaže med kolem huby, především nezkušeným hráčům, ale jasně se píše, že tato vítězství světů jsou tragikomická.:blush:rofl
 

DeletedUser

Guest
- tak jasně - ty podmínky výhry jsou takový, že rozhodující boje probíhají dávno před time-endem - ale to neznamená, že neproběhly, a že si kmen vítěztví nezaslouží;).
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
To, že většina hráčů na tomto světě skončila není chyba vítězů. Stejně jako to, že vítězi neměli soupeře a museli zabírat barbarky. Odejít ze světa a pak tu mlet o tom, že vítězi zabírali barbary těch, co odešli, a proto vyhráli, je poměrně hloupé.
K vítězství na DK nestačí být tím nejlepším, k vítězství je potřeba být tím nejtrpělivějším.
 

DeletedUser16561

Guest
Svet 9, hm....staré krásne časy. Na tomto svete som vyrastal. Trochu mi je ľúto, že som nevydržal hrať doteraz. Na druhej strane ma teší, že moji bývalí spoluhráči sa stanú víťazmi sveta.

Blahoželám celému kmeňu, zvlášť hráčom ako Hadato a Vokinova. Patria k elite tejto hry.
Na danom svete bol ďalší skvelý spoluhráč, konkrétne hráč Lotor. Tak ako ja, ani on nevydržal bojovať až do konca a hru vzdal. Škoda, bol silnou súčasťou tímu.

[SPOIL]Spomínaní hráči bojovali za jeden kmeň pod názvom DRUIDI, až neskôr niektorí z nich prestúpili priamo do Orionu, predtým však spolupracovali tieto dva kmene medzi sebou..[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Srdečně gratuluji všem bývalým spolubojovnicím a spolubojovníkům s Orionu, že to dotáhli až do vítězného konce...:greatMrzí mě, že jsem s Vámi nemohl být ve hře až do závěru, ale i těch pár let jsem si hru s vámi užil . Snad se mi podaří Vám na nějakým srazu připít na vítězství i osobně...zatím se mějte... vlasta17
 

DeletedUser

Guest
Gratulace !!!

Gratuluju Vám ! Snad to už dotáhnete do vítězného konce :great

Kdysi jsem na světě9 hrával... takže vím, že si Váš kmen plně zaslouží vyhrát..! :)
 

DeletedUser25426

Guest
Zase jeden, co nepochopil :rofl.
[SPOIL]Vždyť kdybychom neodešli, trvalo by další roky, než by Orion pozabíral svoje mrtvoly, aby dosáhl potřebného počtu vesnic ;)[/SPOIL]
 
Nahoru