• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

OKNO pro ZPRAVODAJE - Kmenový magazín

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
Mončo, sama víš moc dobře, že komunikace se používají vždy, neříkej, že když si s někým píšeš a mimochodem Ti něco neřekne, tak s tím neumíš pracovat a pokaždé píšeš všem, aby jsi se ujistila, ačkoliv Ti je předem jasné, že když se zeptáš dotyčných (a byla by to náhodou pravda), že to nepopře. To, co mi dotyčný psal, bylo jen tak mezi řečí, když jsme se bavili o něčem jiném, čili to nelze i z jeho strany brát jako záměr mě na tomto základě oslovit.
A jak jsem psal, neodsuzuje se tlupa za jejich vůdce, nebo jednoho řadového člena. A samozdřejmě jsou zde varianty, buď to pravda je, a ví o tom třeba jenom Martin a lidé v KOF, nebo to bylo jenom jednání, které nakonec padlo, ale všichni v KOF o tom, že to padlo ještě nevědí (a o tom jednání u Vás nikdo nevěděl - proč taky, když padlo a je zbytečné něco řešit, co neprošlo), nebo je tu varianta, že to jednání opravdu probíhá, jen se vyčkává na správnou dobu, až se to předloží s dobrou argumentací, aby to prošlo, nebo je tu samozdřejmě možnost, že to je jen taktika nějakých členů KOF, kteří doufali, že tímto roztroubí až k nám fámu, aby nás nadobro vystrašili (a ani to by jim nepomohlo). Možnosti jsou a netvrdim, že jakákoliv z nich, nebo dokonce i nějaká jiná není pravda. Jenom jak jsem psal, neměl jsem naprosto vůbec čas se věnovat plně kmenům, a nechtělo se mi nechat Paladina bez článku, napsat jednu větu, ten a ten ukončil spojko, ta a ta válka stále pokračuje, ti a ti se přidali do války, nechápu, jak kmen ukončí spojko a s tvrzením, že si druhého váží mu dává podmínky u ukončení spojenectví, z čehož jedna z nich je, že bez trestu bude napadat jejich hráče a podobně. Bylo by toho málo a strohé. takhle jsem prostě spíš zvolil variantu, kterou jsem napsal za 30 min, aby se to vešlo ještě v časovém rámci do tohoto čísla. A je to myslim varianta, že každý v ní bude chtít vidět to, co bude chtít :scratch
 

DeletedUser16358

Guest
Ano a my se těšíme teda na další díl Paladinu :)

je tu někde djděrevo..? :D
 

DeletedUser18162

Guest
Mončo, sama víš moc dobře, že komunikace se používají vždy, neříkej, že když si s někým píšeš a mimochodem Ti něco neřekne, tak s tím neumíš pracovat a pokaždé píšeš všem, aby jsi se ujistila, ačkoliv Ti je předem jasné, že když se zeptáš dotyčných (a byla by to náhodou pravda), že to nepopře. To, co mi dotyčný psal, bylo jen tak mezi řečí, když jsme se bavili o něčem jiném, čili to nelze i z jeho strany brát jako záměr mě na tomto základě oslovit.
A jak jsem psal, neodsuzuje se tlupa za jejich vůdce, nebo jednoho řadového člena. A samozdřejmě jsou zde varianty, buď to pravda je, a ví o tom třeba jenom Martin a lidé v KOF, nebo to bylo jenom jednání, které nakonec padlo, ale všichni v KOF o tom, že to padlo ještě nevědí (a o tom jednání u Vás nikdo nevěděl - proč taky, když padlo a je zbytečné něco řešit, co neprošlo), nebo je tu varianta, že to jednání opravdu probíhá, jen se vyčkává na správnou dobu, až se to předloží s dobrou argumentací, aby to prošlo, nebo je tu samozdřejmě možnost, že to je jen taktika nějakých členů KOF, kteří doufali, že tímto roztroubí až k nám fámu, aby nás nadobro vystrašili (a ani to by jim nepomohlo). Možnosti jsou a netvrdim, že jakákoliv z nich, nebo dokonce i nějaká jiná není pravda. Jenom jak jsem psal, neměl jsem naprosto vůbec čas se věnovat plně kmenům, a nechtělo se mi nechat Paladina bez článku, napsat jednu větu, ten a ten ukončil spojko, ta a ta válka stále pokračuje, ti a ti se přidali do války, nechápu, jak kmen ukončí spojko a s tvrzením, že si druhého váží mu dává podmínky u ukončení spojenectví, z čehož jedna z nich je, že bez trestu bude napadat jejich hráče a podobně. Bylo by toho málo a strohé. takhle jsem prostě spíš zvolil variantu, kterou jsem napsal za 30 min, aby se to vešlo ještě v časovém rámci do tohoto čísla. A je to myslim varianta, že každý v ní bude chtít vidět to, co bude chtít :scratch

Pavle promin, ale nedá mě to zareagovat :D a hodit to konkrétně. To co píšeš je mezi námi ( *TFOH* ) a vámi :)TARA:) . Ale co jste sakra čekali, když jste vzali našeho evidentního nepřítele, kterému jsme i podle stats sebrali vesnice a odmítli nám ho vydat ? Že řekneme ok super vzali jste nám cíl na hranici, když jste to samé udelali asi týden nebo 14 dní před tím s jiným ? Proč si Vás nevážit ? Nebo proč hledat záminky k vyhlášení války. Jak jsem napsal a to jsme mysleli naprosto výžně, jak se vyřeší problém s mirek horo, znovu Vás oslovíme s navázáním tam kde jsme zkončili, před jeho vzetím a bude jen na Vás jestli s námi budete chtít nebo nebudete chtít jednat nebo spolupracovat. Na nikom jiném. Nevydím v tom naprosto žádný problém :D ale jako vždy to je jen muj soukromí pohled na věc. A presne jak jsi napsal
A jak jsem psal, neodsuzuje se tlupa za jejich vůdce, nebo jednoho řadového člena.
s tím nemohu než jen souhlasit :D jen že ty jsi na to 100% nemyslel na vás :D
 

DeletedUser

Guest
Každopádně teď jsem se vrátila z té hrozné zimy domů, a nemohu nereagovat... ono ten písálek, který napsal toto je určitě hodně informovaný... :cool teda mě překvapuje..že po takové dlouhé době, nás ještě neznáš...:D Michale.. tak kdyby jsi to uved na pravou míru... kdy se to vše uskuteční a tááák :))))) no aby se k tomu vyjádřili i KOF :D

Ale náladu po ránu mi to opravdu spravilo..to jo :yeah


Ok Moniko, když už je to všechno venku nemá vůbec smysl zapírat. Je vidět, že mají informace z nejvyšších kruhů. Jednáme o tom již od vánočního smíru, kdy byla nuda a my jsem dopíjeli 5 flašku žluté limonády a jen tak jsme přemýšleli, jak zpestřit tento svět.

Vše proběhne o tomto víkendu ze soboty na neděli (tj. 23.2. - 24.2.2011). Jen nevznikne TFoH4, 5 a 6, tady se pan XXXXXXXXXX trochu přeslech. KOF a TFoH si navzájem vymění jména. KOF bude TFoH a z TFoH se stane KOF. Tím také docílí KOF, tedy původní KOF, spojenectví s kmeny CRUS 1 - 100, což je pro nás více než důležité právě teď, když nás tak drtí. Navíc budeme požadovat náhrady za způsobené ztráty, jak materiální, tak na životech a ušlý zisk. Není přece normální, aby někdo útočili na spojence, že?
Dalším krokem, který nám jistě potvrdí dobře informavaný zdroj, je dohoda mezi Tarou a novým TFoH (kde dohoda je jen otázkou pár hodin) o okamžitém obsazení všech barbarek, čímž dojde k více jak 80% obsazení světa a jeho ukončení.
Jakýkoliv odpor je tedy marný a jedinou možností jak zabránit tomuto šílenému plánu je, že všichni zrušíme své účty a začneme znova na světě 21.

Jen doufám, že jsem nevyzradil něco tajného.
 

DeletedUser

Guest
To je divný, já to slyšel ještě úplně jinak. Sloučení má proběhnout z úterý 29.2. na středu 30.2. . Po sloučení se budou kmeny jmenovat TFOK, přičemž čísla se budou udílet podle aktuálního umístění v žebříčku v den sloučení a to vzestupně, tedy nejníže umístěný bude 1. nad ním 2. atd. Navíc se budou měnit každý měsíc a to losem. Drooh a McHaluzák prý objednají z Finska losa a ten bude rozhodovat. Vítězství pak bude, žádáno ticketem na support, kontumačně pro celou ali.
A určitě je to pravda, protože mi to říkal synovec, bratrance mojí neteře a tomu to říkal frajer, který dělá v Maďarsku u dceřiné společnosti jejich firmy a ten hraje na rumunském serveru Grepolis, takže to asi musí vědět, ne?:thumb
 

DeletedUser18162

Guest
No tak díky Mchaluzáku a Ivanito :D právě jste vyzradili jedno z nejpřísněji střežených tajemnství. Ale zajímalo by mě kdo ty informace od nás vynesl na světlo boží než jste to tady takhle všem potvrdili :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
My jsem nic nevyzradili. Jen jsem to sem napsali a nemůžeme za to, že si to někdo přečetl. Stejně jako exministr Langer, když nechal tajné spisy v místnosti pro novináře.:pardon
 

DeletedUser

Guest
Jsem rád, že se zde stále nachází hráči, kteří mají smysl pro humor. To neustálé obviňování z nějakých pletich, je opravdu již nudné.

To Monika: no přece v síni slávy :)

To Ivanita: s tím losem je to fakt dobrý :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru