• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

OKNO pro ZPRAVODAJE - Kmenový magazín

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
Zdravim všechny naše hráče na s8.
Jelikož jsem se stal zpravodajem/informátorem pro Paladina, byl bych rád, kdyby jste mi sem psali Vaše poznatky, pokud se mi podaří napsat opravdový brak, nebo nepřesnou, neřkuli lživou informaci. Pokud by tomu tak bylo, mohli bychom si to tu vyjasnit a pak bych to měl šanci uvést na správnou míru.

Díky všem, co mají zájem na tom, aby se o našem světě vědělo a aby jste se mohli dočítat zajímavé a pravdivé informace. Neboť odměnou nejen mě, ale celé redakci bude, pokud bude Paladin čtený a bude se na jeho redakci snášet co nejméně kritiky.
 

DeletedUser11059

Guest
jojo, ty jsi sem napsal, že sem nikdo nepíše, čímž jsi evidentně popřel svá vlastní slova, neboť Ty sem píšeš :D
 

DeletedUser23979

Guest
Nu protože ani nemusí :)...píše tam jestli napíše nějaký brak, nepravdivost :)....nu a v článku byla pravda :)
Asi tam budeš napsat něco nepravdivého
 

DeletedUser11059

Guest
Tak zítra se uvidí, snad se mi podaří sem nahnat hordu dotčenýh nespokojenců ...........:sorry ............. nebo raději nee, ještě by jste na mě snesli kletbu :wizard, a to bych pak musel sebrat noviny a jít si je přečíst :mocking
 

DeletedUser23979

Guest
Už se na další vydání těším.....jaképak novinky se dočtu :)
 

DeletedUser11059

Guest
Nějak jsem to nestíhal - málo času, tak jsem něco sesmolil narychlo. Na příští vydání se pokusim vytvořit článek, že ho budou editovat 2 dny a snad se mi podaří svět vzít co nejglobálněji, ze všech stran. pokusim se napsat a hlavně zjistit i věci o malých kmenech, co mají potenciál
 

DeletedUser23979

Guest
Nu ale až za měsíc :-(.....se budu těšit ještě více....
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Příští číslo vyjde až za více jak měsíc, takže si teď klidně dejte trochu pauzu a až pak se do toho pusť :) Já osobně jsem absolutně nestíhal, hodně věcí do Paladina jsme dělali na poslední chvíli, takže o Paladinovi minimálně dva týdny nechci ani slyšet :D
 

DeletedUser11059

Guest
Doufám, že nadcházející číslo nebude můj poslední článek, neboť se chci maličko více - ne zas tak razantně, ale přeci, obout do dění světa a to ... bude překvápko ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru