• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

OKNO pro ZPRAVODAJE - Kmenový magazín

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Hmmm......Tak společenstvo CRUS už asi nebude :(:cry:cry
Včera večer kolem mě bylo modro a dnes už červeno.
:hi
 

DeletedUser11059

Guest
Protože časopis Paladin ukončil svou roli v této hře, převzal jeho pomyslné žezlo nový ... Kmenový Magazín

zde stáhnete jeho PRVNÍ VYDÁNÍ, neboť nastal problém, na jeho stránkách.
 

DeletedUser23979

Guest
Nu Pavle....musím říci, že se mi článek moc nelíbil.....nic jsem se nedozvěděla nového...pořád stejné a dokola....
 

DeletedUser11059

Guest
Ono to taky je pořád dokola ..... až bude po nás a Crus, pak teprve nastane něco nového.
 

DeletedUser23979

Guest
Mě jenom napadlo...co kmen MGN, který se dostal do TOP týmů z ničeho nic.......
 

DeletedUser11059

Guest
slučováním ... vícero malých MGN - nakonec redukce neaktivních a vznik většího MGN ....... až se projeví, pak budou i o nich zajímavosti, to že zatím útočí na Tebe není hned velké info do časopisu (alespoň myslim ... třeba se pletu)
 

DeletedUser23979

Guest
Na mě se vykašli...ale útočí na Crus...jejich rozvoj se zdá býti dobrý....

Také je to už velká aliance......a otázka....KOF a Ffoh je má v zádech...
 

DeletedUser11059

Guest
znám jejich minulost ... když nevěděli, jak se mají stavět k válce ... pak jim CRUS a trošku i my poradili ... pak se začali formovat (to že tam byl malý konflikt pak i právě mezi nimi a CRUS vim, ale nevěděl jsem, že by už přerostl do větších rozměrů) ....... A na čí straně jsou (dohody mají .... buď s KOF nebo TFoH)? To se ukáže až u samého závěru, zda při konečném zúčtování budou na té či druhé straně ..... ale vim, proti komu chtěli jít dřív.
 

DeletedUser11059

Guest
A s tou velkou aliancí? ... CRUS je větší, ale nezkušenost v boji (přímém a ostrém) jim válku právě nevyhrává ... a v tom samém se pořád MGN také potácí ... přímý a ostrý (čili kvalitní) boj zatím neměli.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru