• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

OKNO pro ZPRAVODAJE - Kmenový magazín

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
Mám tušení na které straně jsou nyní ... a myslim, že to koresponduje s tím, co zamýšleli již dříve ... a pokud se z nich časem stanou dobří bojovníci, pak budopu strategicky pro svého spojence dobrý tah. Odhadl jsem to správně?
 

DeletedUser23979

Guest
CRUs nikdy neuměli bojovat.....
Ale jenom jsem nastínila, že jsou tu i jiní kmeny....
¨nechci urazit ale Tara je už minulostí a poražená...

Mám tušení na které straně jsou nyní ... a myslim, že to koresponduje s tím, co zamýšleli již dříve ... a pokud se z nich časem stanou dobří bojovníci, pak budopu strategicky pro svého spojence dobrý tah. Odhadl jsem to správně?


Až moc dobře....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
pořád ještě ne ... minulost bude a poražená taky bude, ale kdyby byla již opravdu definitivně poražená, už by tu byl i finální boj ... pořád jsme mezera, která překáží.
Ale máš pravdu, že za čas ... možná již příště bude proč psát o MGN
 

DeletedUser23979

Guest
Nu oni mají výhodu kraje světa.....že určitý kmen nebude čekat boj ze zadu......mají výhodu i morálky....jsou tam členové, kteří byli poraženi od aliancí......

Ale, když jsem byla ještě v kemnu tak jsem to přesílala o tomto boji v zadu.....ale nikdo nebral na to zřetel....

Jinak......překopírovaná zpráva bez jména, kdo mi to psal ...

jsi psala, že nebudeš nikoho prosit :-DDDDDD

myslíš, že to nebude stačit???
něco bych ještě měl ale pokud pak budeš chtít zapodpořit další nové vísky, tak už nebudu mít tolik jednotek.

Už se o něco více přesouvám na západ, tak nevím jak budou kousat, takže si něco budu muset zapodpořit (pro jistotu)

Jinak jsem schopen ti zajistit bezuhonost před MGN a jejich akademiemi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
slučováním ... vícero malých MGN - nakonec redukce neaktivních a vznik většího MGN ....... až se projeví, pak budou i o nich zajímavosti, to že zatím útočí na Tebe není hned velké info do časopisu (alespoň myslim ... třeba se pletu)
To se teda pleteš. Potřebovali by za uši.:rofl
 

DeletedUser11059

Guest
POTŘEBOVAL BYCH NAMÍSTO SEBE NAJÍT NÁHRADU ----- NOVÝ ZPRAVODAJ / INFORMÁTOR PRO cs8
V následujícím čísle (pokud by bylo málo času - uzávěrka je 05/08/11) jsem schopen ještě článek připravit, ale časově nestíhám, čili bych rád někomu předal štafetu, aby bylo stále o tomto světě co číst.
Doporučení do redakce dám :hi
 

DeletedUser23979

Guest
Pavle...náhrada se určitě nenajde......takovýho formátu jako ty....a je to škoda, že končíš :-((((((...

Ale chtěla bych ti poděkovat, za odvedenou práci, protože vím, o jakou práci se jedná......

ještě jednou děkuju a at se snad najde náhrada :)
 

DeletedUser11059

Guest
Uvidim ... třeba ještě chvilku posečkám, pokud se nepřihlásí někdo opravdu schopný (na koho bude spoleh hlavně ohledně dlouhodobé a včasné spolupráce s redakcí).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru