• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Okopírovaný kmen..

  • Zakladatel vlákna DeletedUser41510
  • Vytvořeno

DeletedUser2005

Guest
...nejjednodušší varianta jak tomu předejít,okamžitě se přihlásit na každý nový svět,kmen zprovoznit a celá věc je vyřešena...a i když chtít hrát nebudu,jen se občas přihlásit a vyřízeno...:hi
 

DeletedUser41510

Guest
Nojo tak doteď jsem nad tím, že objevím kopii našeho kmene na S40 neuvažoval, tudíž jsem neměl důvod ten kmen zakládat hned. Teď budu "aktivní" na všech světech abych pohlídal, že žádné další pirátské kopie nevzniknou :)
 

DeletedUser32004

Guest
Náš kmen taky kopírují skoro na každém světě. Poprvé to spoluzakladatel řešil tak nějak, že se na ten svět přihlásil a napsal jim, že jestli název nezmění, tak tam naskáčeme a všechny je zabereme :p a zabralo to :mocking Jenže kdo by to řešil pořád kolem dokola. Fakt je, že opravdu tyto plagiáty velice brzy stejně zanikají.
 

DeletedUser34317

Guest
Chobotnice, Ty sám máš zkopírovaný na svém hráčském profilu, na s40, text, který jsem vytvořil já.:D Ani bych o tom nevěděl, kdybys neměl v červnu Vánoce z toho, že je s Tebou v kmenu tantalena.:D A patenty se udělují na hmotné vynálezy, ne na názvy.;)

Já tě
arta.gif
!!! :D

Nemám z toho Vánoce, jen jsem se tě ptal, jestli to víš :D

A k tomu profilu, já to akorát beru jako vzpomínku, pokud chceš, klidně to odstraním :D

Se z tebe jednou picnu:dead
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Shedde, zrovna ty jsi zas okopíroval můj text... A takhle můžeme pokračovat donekonečna, protože i mě by někdo mohl jistě říci, že jsem něco okopíroval. :D:D

Nicméně mě na speedech pořád kopírovali kmen Hoptua... Nesnesu když někdo kopíruje tenhle název, protože kazí jeho dobré jméno a ty neúspěchy "kopíráků" se moc k našim drtivým výhrám nehodí. To samé jak pořád kopírovali suisův kmen asdf (suis - možná nejlepší speedař na světě), tak si začal dávám název kmene test a co myslíte? Asdf už nekopírují a pro změnu kopírují test. Zkrátka hodně lidí kopíruje názvy, texty, jména a další věci těch nejlepších a tak je to ve všem... Si vezměte, že třeba hokejisti si hrají na Jágra, to je svým způsobem také kopírování. :D:D:cool
 

DeletedUser33829

Guest
Okopíroval, ale zbavil několika hrubých mluvnických chyb, takže bych to moc nepřipomínal.;):mocking
 

DeletedUser

Guest
Deathroman

S vašim kmenem jsem na s39 bojoval a můžu dokázat, že vy jste byli praví hráči, pokud Vám kopie na s40 neudělá ostudu, nevidím problém i když je špatné, že si Vás blokl
 
Nahoru