• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Operační systém

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4673
  • Vytvořeno

Jaký používáte OS?


  • Celkový počet hlasujících
    256
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
To mi řekni v čem? Samozřejmě, pokud si to neumíš nastavit a nebo nenapíšeš někomu, aby ti s tím pomohl, pak se nemůžeš divit, že je ta grafika nic moc...
 

DeletedUser28785

Guest
To mi řekni v čem? Samozřejmě, pokud si to neumíš nastavit a nebo nenapíšeš někomu, aby ti s tím pomohl, pak se nemůžeš divit, že je ta grafika nic moc...

ne prostě už jsem zvyklej na XP a Linux jsem měl a moc se mi nelíbí je to takový moc no moc uhlazený a je to málo dalších vzhledů, zůstanu věrnej WoW vzhledu
 

DeletedUser

Guest
ne prostě už jsem zvyklej na XP a Linux jsem měl a moc se mi nelíbí je to takový moc no moc uhlazený a je to málo dalších vzhledů, zůstanu věrnej WoW vzhledu

Tak to se právě pleteš, vzhledů je tam nepřeberné množství a je to právě proto, že linux je open source, takže každý kdo tomu rozumí může napsat svůj a zveřejnit ho. Napsat něco pro widle je daleko horší.
 

DeletedUser28785

Guest
tak mi sežeň WoW vzhled kterej se mi bude líbit a začnu uvažovat
 

DeletedUser29967

Guest
Mam typicky Windows 7 a na druhym kompu Windows XP profíka ;) + dost výkonné, nestezuju si, utahne mi to i nejnarocnejsi hry :D
 

DeletedUser7468

Guest
Linux - Kubuntu

Jinak každej prohlížeč posílá v URL hlavičce z jakýho OS jedete ... takže nelžete support si to může ověřit :)
 

DeletedUser19189

Guest
Používam Windows XP Proffesional viz screen :blush
[SPOIL]
2a7zozd.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
To jse myslel, že na tom jsem špatně :)

 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru