• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Operační systém

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4673
  • Vytvořeno

Jaký používáte OS?


  • Celkový počet hlasujících
    256
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser19189

Guest
Já vím mám malou paměť RAM ale čo už nadělám :) tenhle pc čo mám je starý už asi 10 let :sorry
 

DeletedUser

Guest
Ani ne tak Operační paměť (mám 1Gb), ale ten procesor je trochu (o dost) pomalejší. Nebyla by ani hrozná ta frekvence, jako ten celeron. Jediná výhoda, že mě to nevadí, jelikož hry hraji jednou za měsíc a většinou adventury :)
 

DeletedUser19189

Guest
No já hraji hry čo mám tam pravým dolným rohu a jsme rád že mi jdou bez sekání ;)
 

DeletedUser31113

Guest
Mám MAC snow leopard na noťasu chcu si stáhnout lion ale když je sním tolik problémů..
 

DeletedUser

Guest
Přesně za 2 měsíce od posledního příspěvku v tomto vlákně jsem si postavil nové PC. Zkoušel jsem Windows 8, ale pro mě byl nepoužitelný (nejsem metrosexuál :D), radši běžím na Windows 7 + Ubuntu. Vlastně na předešlém PC jsem měl to samé. :)
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Já mám už 6 let v kuse Xpčka, ale nedávno se mi nějak dodrbaly harddisky a jediné, co jsem doma měl bylo linux Ubuntu, tak jsem to zkusil a hle.. ono to nebylo zase tak strašné.... ale používal jsem to jen k zálohování souborů, pak jsem vše přemazal a jelo se odznovu zase Xpčka :pardon
 

DeletedUser

Guest
Tak já přecházel kvůli paměti, mám 8GB. Pak už se nemělo cenu rozhodovat mezi 64 bit windows xp a 64 bit windows 7 64 bit. 32 bit windowsy končí na 4 GB RAM. Hlavně používám spoustu 64 bit programů jako je Adobe Photoshop. U kompilování programů je to pak také znát.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru