• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Operační systém

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4673
  • Vytvořeno

Jaký používáte OS?


  • Celkový počet hlasujících
    256
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Ty Win7 64 bit, to je asi nejlepší volba. V současnosti jsou vychytaný jako kdysi po 3 update WinXP.
Win8 je o ničem. Sice se dají předělat na normální zobrazení, včetně tl. start, ale je to drbačka
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Pro mě osobně,je win8 pochopitelný ještě tak na dotykovém displeji ale při ovládání myší mi připadá nepraktický a neohrabaný.
Win7 mě vyhovuje lépe.
 

DeletedUser

Guest
Nedá. Windows 8 letěl jako namydlený blesk. Na note(net)book bych to taky nedal a na tabletu je Android postačující. Windows 8 je asi jako Windows 2000, který byl tak nějak zatracen a vypuzen. :D

Navíc nejsem zrovna Metrosexuál abych potřeboval čumět na nějaké dlaždice. :D
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Řekl bych že win 8 jsou cílené na mladší uživatele,kteří jsou "odkojeni" chytrými telefony.

Těm konzervativnějším to připadá jako krok poněkud stranou ale s tím se asi budeme muset smířit.
 

DeletedUser19189

Guest
Prostredie Metro ani nemusíte používať, dá sa nastaviť aby vas to po nabootovaní hneď hodilo na plochu... Ja ho ani nepoužívám. Jediné čo ma na Windows 8 dostáva je kompatibilita... :blush
 
Naposledy upraveno moderátorem:

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
No, ono jde o to, že chtě nechtě, stejně tě to nakonec do metra hodí, i když nabootuješ na plochu. Ale nejde ani tak o ty kostky s nápisy, jde o celý systém, integrovaný internetový prohlížeč, prohlížeč obrázků, vždycky skončíš u toho že nemáš možnost vlastní volby, že ti systém vnucuje to svoje.

Od Win95 byl pro běžného uživatele ten systém vzhledově přibližně stejný. Plocha, kde jsi se objevil po spuštění PC a kde jsi po ukončení jakéhokoliv programu skončil, plocha, kde jsi měl zástupce všech programů které jsi používal a odkud jsi 2 kliknutím myší PC vypnul. Teď, po 20 letech toho samého jsem si musel vyhledat na internetu jak vlastně PC s Win8 vypnout. A zjistit jak nakopírovat soubor z jedné složky do druhé, to byla taky maturita.

Tak jsem se to začal předělávat. Existují free aplikace, které ti přidají klasické tlačítko Start, i s nabídkou programů, nastavení, ovládacích panelů, tiskáren, atd., tak jak to funguje v ostatních verzích. Pak jsem nastavil přípony souborů tak aby se mi otvíraly v jiných programech, než v tom integrovaném. Nainstaloval vlastní prohlížeč obrázků a přehrávač hudby a filmů. Práce se soubory - Total Commander, používám už roky a většinou to bývá první program který spouštím.

Asi po 2 dnech práce mám systém vzhledově i na ovládání stejný jako je Win7. Ale ta mrcha 8 se nevzdává a občas mi tam to svoje nacpe
 

DeletedUser38373

Guest
Momentálně používám Windows 8.1. Ale jak vyjdou W10, určitě na ně přejdu, jelikož mám možná upgrade zdarma. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru