• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

OslicekCZ-Polamaný katapult

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser39741

Guest
Polámaný katapult
Čtvrtek 30.5.1417 v 15:00
„A nyní, dámy a pánové, uvidíte letět první kozu pomocí katapultu na měsíc.“ úspěšně komentuje Leoš Mareš v první díl show: Přemyslovci hledají talent. Mezi tím se ,ale vkrádá Karel Got do zadní části jeviště a opatrně přestřihuje lano u katapultu tak, aby nemohla koza vzlétnout.“Přece si nenechám sebrat první místo,“ tiše si u toho pobrukuje. Všechno rychle dodělává a jen tak tak se stihne schovat ještě před tím než Leoš začne odpočítávat poslední vteřiny k odpalu. „Deset, devět, osm...“ panu Sedláčkovi se začínají potit ruce z nedočkavosti, jestli jeho vynález obstojí u tak dobré poroty, jak je Alice Bendová, Jaro Slavik a Lucie Bílá. „šest, pět, čtyři...“ V tom Leoš oznamuje komerční přestávku. Po několika hodinové kreslené scénce, jenž má připomínal reklamu na nový pemprsky dva v jednom se vše vrací k dlouho očekávanému letu kozy. Koze jsou již nasazeny lyžařské brýle a Leoš dál odpočítává:“Tři, dva... jedna...teď!“ pan Sedláček pouští plně napnutou katapultskou gumu . Všichni v očekávání zavírají oči, ale... nic se nestalo. Karel po chvíli nedokáže udržet výbuch smíchu a tak se svalý na jevišti a začne nápadně napodobovat tchoří infarkt. Lidé si ho však příliš nevšímají, tak je zameten uklízečkou pod stůl, aby dál nepřekážel na podium. Mezi tím se vzpamatoval náš pan Sedláček i koza, které spadl medvěd i s cibulkou se srdce. Všichni organizátoři se ihned shlukli kolem katapultu a začali sčítat škody. V tom tam přiběhne tlustý pán z reklamy na výhodné pojištění, u kterého se pan Sedláček bohužel nechal pojistit a bravurně zvyšuje škodu na dvojnásobnou. Naštěstí je alespoň ta koza dobře vybavená, tudíž přibíhá se svým kufříkem první záchrany, trpělivě opravuje katapult. „Asi jí přemohla touha ,po tom být první,“ říká Leoš a podplacené publikum dělá že se směje. Nakonec všechno nějak dopadlo ,a jelikož je to omezeno jen na 300 slov, tak o koze až jindy...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zajímavé a napínavé pojetí.
Celou dobu jsem čekala, kdy bude zmínka o katapultu :D
 

DeletedUser39741

Guest
Zajímavé a napínavé pojetí.
Celou dobu jsem čekala, kdy bude zmínka o katapultu :D

Jo, když si to tak čtu ,tak mi dochází, že jsem se vůbec nezmínil, že ta koza má být vystřelena katapultem :D. No nevadí, 300 znaků je zkrátka málo, tak to jako správný Čech svedu na někoho jiného :cool.
 

DeletedUser

Guest
reakce

Jo, když si to tak čtu ,tak mi dochází, že jsem se vůbec nezmínil, že ta koza má být vystřelena katapultem :D. No nevadí, 300 znaků je zkrátka málo, tak to jako správný Čech svedu na někoho jiného :cool.

vsak tam máš ten katapult zmineny asi třikrát...
 

DeletedUser39741

Guest
vsak tam máš ten katapult zmineny asi třikrát...

Ano asi jsi si nevšiml, ale ten příspěvek jsem již upravil,takže je to tam zmíněno :) Radši jsem to tam nacpal víckrát, i když jsem si vědom, že se to tam ,tak často dávat, moc nehodí :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
O opravě tam sice toho moc není, ale budiž ... autorově fantazii tentokrát meze kladeny nejsou.
 

DeletedUser33829

Guest
Všichni organizátoři se ihned shlukli kolem katapultu a začali sčítat škody. V tom tam přiběhne tlustý pán z reklamy na výhodné pojištění, u kterého se pan Sedláček bohužel nechal pojistit a bravurně zvyšuje škodu na dvojnásobnou.
To moc logické není.:sorry Snažil by se ji snížit a ne zvýšit.:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru