• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Osobnosť sveta 10.

DeletedUser16358

Guest
v Urně a zvládlo..jo ? :rofl to neznáš... z Urny do Hrobu a na Hřbitov...jo jednou se tam všichni sejdete ;):thumb
 

DeletedUser6848

Guest
myslim hrace afos-manager. Nwm jestli si to myslel (ale asi ne) na neho to ze nestratil jedinou vesnicku. Ale pravdepodobne si myslel toho druheho. Tak jak tak, on svet nevyhraje...

URNA na věky ;-)

jj monnkey ted dělá machry, ale srabsky utekla. To by mohl udelal kazdej aby se zachranil, to neni umeni. To je srabost. Jo jinak pokud tady vyhlasujes vsem války (musim se onona zastat kdyz je z URNY) tak pocitam ze z tebe moc strachu nejde. Ale jestli chce, muzes se pridat tem 3 co na me utoci. URNA je zatim na tom hur, to priznávám, ale aspon hrajeme poctive...;-) a nepotrebujeme k sobe tahat hrace od Vás ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16358

Guest
Smetačku já neutekla...nechápu proč si to pořád myslíte, když ti nabídnou lepší práci lépe placenou, kde se můžeš nějak rozvíjet ty by jsi to nepřijal ??? Nebylo jiné východisko nikdo neutočil...prostě jsem šla.

A já jsem jinak milá a hodná proč by měl jít ze mě strach.. ?? ;-) :D
 

DeletedUser

Guest
myslim hrace afos-manager. Nwm jestli si to myslel (ale asi ne) na neho to ze nestratil jedinou vesnicku. Ale pravdepodobne si myslel toho druheho. Tak jak tak, on svet nevyhraje...

URNA na věky ;-)

jj monnkey ted dělá machry, ale srabsky utekla. To by mohl udelal kazdej aby se zachranil, to neni umeni. To je srabost. Jo jinak pokud tady vyhlasujes vsem války (musim se onona zastat kdyz je z URNY) tak pocitam ze z tebe moc strachu nejde. Ale jestli chce, muzes se pridat tem 3 co na me utoci. URNA je zatim na tom hur, to priznávám, ale aspon hrajeme poctive...;-) a nepotrebujeme k sobe tahat hrace od Vás ;-)

no ale tak vravis, ze urna vyhra a na druhej strane sa sla monnkey z urny skryt :) to si trosu protirecis..

a k tej poslednej vete, uz som to tu cele podrobne vysvetlil.. jeden za vsetkych.. jouen :) mozes studovat statistiky, alebo sa rovno spytaj darka ci lexa... ;) a skusim aj polovit v spravach..
 

DeletedUser16358

Guest
..tak já se musím přiznat , šla jsem se opravdu schovat.., a při tom jsem zjistila že jsem vlastně udělala dobře.. :p
 

DeletedUser

Guest
Je tu nějak mrtvo nebo co?:)

To že Kohlera blokli mělo jistě svůj důvod

Rád bych ještě narazil na smazání kohlerova účtu. Byl smazán za multiúčet kterej měl 100 bodů a ani nebyl využívanej. To je trošku nepřiměřenej trest ne? zvlášť, když tuším melchior byl za multiúčet zbaven pár vesnic.. Trošku se mě ten support nezdá.
 

DeletedUser26155

Guest
Sem se občas i vyplatí zajít jak na to koukám :) ..když si tu tak pročítám co píšete tak mě některé komentáře dokonce i celkem dobře pobavili :D

______________________________________________________________________
Nejlepší hráč/ka na S10: Sibyl 21
Nejhorší hráč/ka na S10: *4*ADAM*4*

Odůvodnění:
Sibyl 21 - K té myslím není moc co říci..kdo ji zná tak ten ji prostě musí mít rád:) ..a co se hry samotné týká tak pro kmen dělá první poslední což si zaslouží obdiv přitom jak je jinak časově vytížená.
*4*ADAM*4* - Mladej cucák co už by měl konečně dospět a začít se chovat jako rozumný člověk ne jako rozmazlený fracek.
 

DeletedUser

Guest
osobnost S 10

to. mark76 ::heart
... děkuji ti moc, ale musím napsat, že osobností S 10 je Diakritika
a bez něj bych nebyla ani já....
... povídá se, že Sibyl 21 je motorem a Diakritika mozkem kmene,
no připouštím ... na tom něco je ... :mocking :yes
 

DeletedUser

Guest
Je tu nějak mrtvo nebo co?:)



Rád bych ještě narazil na smazání kohlerova účtu. Byl smazán za multiúčet kterej měl 100 bodů a ani nebyl využívanej. To je trošku nepřiměřenej trest ne? zvlášť, když tuším melchior byl za multiúčet zbaven pár vesnic.. Trošku se mě ten support nezdá.

Přesně tak...navíc při multiúčtu je dle sazebníku možnost výběru účtu na kterém chce hráč pokračovat, automaticky to bývá ten větší účet (což byl v tomto případě kohler) a oni mám dojem vyloučili oba dva...

Řekněte mi proboha. Na co tu hru hrajeme???? PROČ TOHLE DĚLÁTE? Máte pak čistý svědomí? Když nevyhrajete férovým bojem?? Já vím, že urna z této války odejde hrdá, alespoň ti původní hráči, co všechny tyto křivdy prožili..To my jsme vítězové, říkejte si co chcete.. A support ať si taky říká co chce! Měli by jste se nad sebou zamyslet - a nejlepší na tom je, že když se plno lidí ptá třeba i na toho kohlera, tak vždycky každého pošlete doháje s tím, že nebudete řešit cizí případy... :rofl :pardon tak to sorry... fakt mi povězte, proč sem lozíte. Proč to hrajete...akorát tady všechny naštvete. Vždyť je sakra jedno kdo vyhraje, je to úplně jedno. Ale musíte se pořád chovat jak většina čechů?? Nemůžete být aspoň v té blbé onlajnovce čestní, spravedliví a féroví??? Jak vidím tak asi ne..
 

DeletedUser16358

Guest
No právě my jsme čestní, nás ještě neblokli ;) a proto tu jsme a ti co tu nejsou asi čestní nebyli, tak by jsi měl být rád..:mocking
 
Nahoru