• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Osobnosť sveta 10.

DeletedUser16358

Guest
tak můj tip na osobnost tohoto světa je asi jasný... kdysi to byl Dark..yODa, který byl skvělý vůdce, ale bohužel se hře neměl čas věnovat..proto asi dopadl tak jak dopadl...možná kdyby tu byl a měl o hru zájem byla bych pořád v Urně..

ale teď a právem toto ocenění patří hlavně Háčkovi který dělá nemožné pro svůj kmen :)

a tknight ten si to taky zaslouží takový nenápadný pomocníček, kdo neví vůbec netuší o čem je řeč i když to mnozí nepřátelé měli tu možnost poznat na vlastní kůži.

Tak co onono...napiš mi a na kmenech si můžeme spolu pěkně zahrát..né jen řečmi.:axe
 

DeletedUser16358

Guest
oukej :wacko neznáš Majko..tady chytrého onono ? :mocking
 

DeletedUser

Guest
Nevím lestli jsem tak chytrý ale když myslíš tak díky :p:mocking A ten souboj dát můžeme ale jedině na speed normal světy jsou moc pomalé napíšu ti termín ;)
 

DeletedUser

Guest
To bylo spíš na monnkey ale můžu vás vyřídit i obě naráz :p;)


PS: Já tebe ze speedu znám taky jenom kecama vždycky píšeš jak tam pujdeš ale to už píšeš půl roku.
 

DeletedUser16358

Guest
..já speedy nehraji nemám na to čas :pardon...ale tknight mi poradil že si mám založit ves a ty mi jí můžeš po vzoru boje Urny..vykatovat..možná se ti uleví od tvé zlosti ;)

Jinak na S10 mám nick monnkey klidně se mi ozvi..já budu hodná :mocking

a na S8 mám taky nick monnkey můžeš i klidně tam taky budu hodná :mocking
 

DeletedUser

Guest
Tak jo začni od znova a dáme na 10 souboj jo? :D Pokud chceš bojovat pojď na speed ale fakt nebudu půl roku stavět ves a už vůbec ne na světě kde jsi máš několik miliónů bodů abych s tebou bojoval ale na speedech bych si to rozdal rád pokud myslíš že jsi tak dobrá neměla by jsi s tím mít problém? A já žádnou zlost nemám spíš záchvat pravdivosti ;):mocking
 

DeletedUser16358

Guest
proč bych měla na 10 začínat odznova ? si říkal že hraješ v Urně..tak kde jsi..že by marek ????

no o jaké pravdivosti mluvíš..to teda fakt nevím :no
 

DeletedUser

Guest
Vedle jak ta jedle jo hraju ale upřímně víc bodů než ty nemám ale taky nehraju ani s polovičky tak dlouho jak ty :p

PS: nemysli si zas že jsem uplná lama nějaký ten milionek mám

Ale dořešíme to zítra ;) :bye

Ještě poslední věc pokud jsi nad tím kdo jsem bádala od rána jak jsi říkala a přišla jsi na to na co jsi přišla tak to jsem myslel že jsi lepší.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru