DeletedUser16358
Guest
tak můj tip na osobnost tohoto světa je asi jasný... kdysi to byl Dark..yODa, který byl skvělý vůdce, ale bohužel se hře neměl čas věnovat..proto asi dopadl tak jak dopadl...možná kdyby tu byl a měl o hru zájem byla bych pořád v Urně..
ale teď a právem toto ocenění patří hlavně Háčkovi který dělá nemožné pro svůj kmen
a tknight ten si to taky zaslouží takový nenápadný pomocníček, kdo neví vůbec netuší o čem je řeč i když to mnozí nepřátelé měli tu možnost poznat na vlastní kůži.
Tak co onono...napiš mi a na kmenech si můžeme spolu pěkně zahrát..né jen řečmi.:axe
ale teď a právem toto ocenění patří hlavně Háčkovi který dělá nemožné pro svůj kmen

a tknight ten si to taky zaslouží takový nenápadný pomocníček, kdo neví vůbec netuší o čem je řeč i když to mnozí nepřátelé měli tu možnost poznat na vlastní kůži.
Tak co onono...napiš mi a na kmenech si můžeme spolu pěkně zahrát..né jen řečmi.:axe
:mocking A ten souboj dát můžeme ale jedině na speed normal světy jsou moc pomalé napíšu ti termín 
Pokud chceš bojovat pojď na speed ale fakt nebudu půl roku stavět ves a už vůbec ne na světě kde jsi máš několik miliónů bodů abych s tebou bojoval ale na speedech bych si to rozdal rád pokud myslíš že jsi tak dobrá neměla by jsi s tím mít problém? A já žádnou zlost nemám spíš záchvat pravdivosti