• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Osobnosť sveta 10.

DeletedUser16358

Guest
no jo no...tenis nehraju, ekonom nejsem, ani kapelu nemám... takže celý den jsem měla jinou práci než hledat pod čím se ukrýváš :mocking a kam jdeš ? však začínáme :mocking
 

DeletedUser

Guest
Počkej neber to tak vážně ale strašně pěkně jsi mi nahrála tak to řeknu: "Já už jsem s tebou skončil" :rofl Jdu hajat nevím jak ty ale já zítra musím pracovat a koukám že tak uplně málo si nepátrala když jsi si pročítala asi všechny moje příspěvky :rofl Víš co když mám takový nápad já teď pujdu spát ty budeš pátrat celou noc a ráno mi oznámíš na co jsi přišla jdeš na to dobře ;) Takže :bye :bye ráno
 

DeletedUser16358

Guest
to víš že jo, já se se sraby nebavím :pardona nevím čeho se pořád bojíš :mocking
 

DeletedUser

Guest
Víš co bych já mohl říct a já zase ze zrádci :mocking A já se nebojím ničeho prostě je to větší sranda a machrovala jsi tu jak na to příjdeš tak se trochu snaž :D :D
 

DeletedUser16358

Guest
..já říkala že na to příjdu, ale né že to bude hlavní náplň mého dne, takže až to bude tak to bude. Časem se ukáže..a ty se ukaž na 10ce..jen si zautoč tě hned srovnám !! :)) jo kecat to dokáže každý... takoví jako ty jsou vždy nejlepší. :mocking
 

DeletedUser

Guest
Říkám pojď na speed a uvidíme kdo je nejlepší mám na 10 míň bodou než ty a pokud vím tak éčkaři pokud neútočí v 10 tak to se nepočítá takže opravdu ne

PS: A jsem od tebe tak asi 180 hodin takže mě klidně můžeš zrovnat :D :D :D
 

DeletedUser16358

Guest
ale nekecej, já taky měla pár bodů když jsem šla do E... jen díky nim jsem tam kde jsem, to jsou Divoké kmeny a spolupráce s hráči v okolí musí být jinak pak nač to hrát, to je důvod i mého odchodu z Urny.. :mocking

nevymlouvej se na hodiny utoky dojdou to se neboj..i kdyby měli jít týden :))
 

DeletedUser

Guest
Jo to dojdou ale budu mít beton v každé vesnici já se spoluprací nemám problém ono možná taky potřeba někdy hledat problém v sobě a né v kmeni víš co říká když se chce všechno jde ;)
 

DeletedUser16358

Guest
to jo nikdy nemáš šanci zapodporovat všechny vesnice, to mi neříkej.. :)
 

DeletedUser

Guest
Já sám ne ale jsem v moři spojenců a hráčů s kmene takže myslím že to by se zvládlo ;):mocking
 
Nahoru