• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Osobnosť sveta 10.

DeletedUser

Guest
To sice jo,ale dostat kmen do TOP 10 je těžší když je limit menší.
 

DeletedUser

Guest
Pokudj is tak dobrý vůdce měl by jsi vědět, že dobré kmeny mají nižší počet hráčů.
 

DeletedUser

Guest
potom skúsim tie osobnosti všetky pozvať na svet 14 do vlastného kmeňa, bude to niečo ako real madrid, nabitý hviezdami :)) ale nie :)

teraz väčšina hráčov 10 sveta hrá hru a snaží sa ju vyhrať... nechce sa im sem písať, ale nakoniec svoju hru aj tak skoro všetci prehrajú, pretože na konci hry, víťazov môže byť skutočne málo. preto vy čo čítate potešte svojich obľúbencov a napíšte ich meno do siene slávy, pretože na konci ich hry im aj tak nič nezostane, len spomienky
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Takže pokud tady chcete ponechat tému Osobnost Světa 10., tak se prosím držte tématu...

Zetmaster: Tvůj názor ti nikdo nebere, ale v jedné věci tě mohu ujistit, support nemá zapotřebí někomu v této hře pomáhat na úkor druhých, cheathunteři dohlíží na správném chodu hry a na tom, aby vše fungovalo tak jak má, navíc jsou pod přísným dohledem administrátorky hry, která je zase pod přísným dohledem Innogames (majitelé hry) a ty nejsou už pod ničím dohledem, protože ti v téhle hře mají největší moc :hi
 

DeletedUser

Guest
Takže pokud tady chcete ponechat tému Osobnost Světa 10., tak se prosím držte tématu...

Zetmaster: Tvůj názor ti nikdo nebere, ale v jedné věci tě mohu ujistit, support nemá zapotřebí někomu v této hře pomáhat na úkor druhých, cheathunteři dohlíží na správném chodu hry a na tom, aby vše fungovalo tak jak má, navíc jsou pod přísným dohledem administrátorky hry, která je zase pod přísným dohledem Innogames (majitelé hry) a ty nejsou už pod ničím dohledem, protože ti v téhle hře mají největší moc :hi


ON pouze kopíroval martinovu zprávu
 

DeletedUser

Guest
Pokudj is tak dobrý vůdce měl by jsi vědět, že dobré kmeny mají nižší počet hráčů.

Bouzel jsem za celou dobu meho trvani na DK (uz jsem par svetu probehl), jsem nenarazil na elitni kmen s vetcim poctem hracu. ono je to realizovatelne.. (spravne promychani clenu to teoreticky dovoluje) avsak neznam tak silneho vudce s tak zabezpecenou hyerarchii kmene aby to zvladly.
Proto je lepsi spojko s konkurenci a nasledne zezrani spojence (kdyz mu nekdo naprasi, tato teorije se odpoutava samozrejmne od vojenske pomoci jinak by samozrejmě měly padnout oba kmeny, coz se :) nedeje, tlachy jsou tlachy :))
 

DeletedUser

Guest
asi jsi nebyl na začátečních světech...

prosel ale preci jen uz je to rozehrane..
kvalifikoval bych se na prumerneho hrace az od s4..

dawe taky vim jak si tam hral ty -- forko s1 jsem cetl :angel (castecne) . Drzme se ale s10 , tady neni zadny kmen schopny koordinace ve vetcim poctu nez je 47 (nas aktualni stav). Na statech jsem si niceho vetciho nevsiml.. ani jsem se nedoslechl neco zajimaveho o jinem kmenu co by koordinoval.
Snad az na naseho slovniho ryvala K35ky. ( ostatni kmeny se navzajem pomlouvaji :))
 
Nahoru