• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Osobnosť sveta 10.

DeletedUser

Guest
ahoj. ktoré sú podľa vás najväčšie osobnosti z hráčov ktorých ste stretli počas svojej hry na sv 10 a prečo ?
najlepší a najhorší kmeň sveta 10 a dôvod ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser19734

Guest
Neni na túto anketu troška priskoro? Aj keď je síce pravda, že ten blbec by sa tu dal vypísať nejeden, ale predsa len tento svet nebeží tak dlho, aby sa dal uričť ten najväčší blbec a tá najväčšia osobnosť. :pardon
 

DeletedUser

Guest
Pro mě je to určitě Dark..yODA a Lexnb. Ale to je asi pro každýho hráče jiný.
 

DeletedUser

Guest
Pro jarisko: To rika ten pravej...to s vami se vubec nedalo jednat...Tusim ze ste byli divosi...A nej osobnost????Syndrom56...az ho poznate lip tak pochopite co tim myslim...A blb??? Novy majitel uctu dark yody...
 

DeletedUser

Guest
Každý hráč bude mít svůj názor. Každý se setkáváme s někým jiným...
A nemohu tedy posuzovat někoho, s kým jsem nepřišla do kontaktu.

Ale tak můj vlastní tip na osobnost světa je kolega Hubička - všechna čest tobě, bojovníku!!!

A ten nejhorší??? Mno, tak to bych seznam psala do večera :D
Ale je zajímavé, že by to byli hráči z kmenů, kteří se drží v žebříčku TOP kmenů hodně vysoko :D
 

DeletedUser

Guest
závist je špatná vlastnot:) Vždycky jsou neoblíbení hráči z top příček, protože seo n ich nejvíc ví. Nebudeš říkat, že nejhorší je hráč co sme chodí jendou za tejden, protože ho ani neznáš a když ano nikomu to stejně nic neřekne.
 

DeletedUser

Guest
Z mojí strany to není "závist" - to v žádném případě...
Ti hráči jsou u mne silně v nemilosti a nemám je ráda, protože to prostě neumějí hrát... jednoduché :D

Lehkej příklad: hráč, který má o pár stovek tisíc bodů víc než já a na mně pošle po jakoby "vyčištění" vláček tvořený cca 15 sekerami a 15 LK + šlechta...
Já už normálně příchozí šlechtu z kmene *K35* ignoruji, bo to se rozplácne na hradbách, které mi předtím shodili :D

Dříve jsem takové divadlo viděla i u kmene .=S=. ale mohu říci, že se hodně zlepšili a začínají mezi sebou spolupracovat - což je špatné zrovna pro nás...
Ale taky jsem viděla krásný reporty, kdy jejich hráč posílá (já nevím kolik šlechticů v jednom útoku)...

Nepochopím, jak takoví nezkušení hráči mohou mít takový "bodový nadlimit", který rozhodně nesouhlasí s jejich zkušenostmi...

Bo pak náááááhodou narazej na hráče, kteří u toho alespoň trošinku používají šedou kůru mozkovou a tito mnohastotisícoví hráči jsou pak v háji i bez nějaké morálky... Prostě si nedokážou sami poradit s daleko slabším hráčem, než jsou oni sami. Toto jsou přímo adepti na síň "propadáků" na sv. 10.

A je jich mnoho... věř mi :)
 

DeletedUser19734

Guest
Takýchto hráčov by sme mali naopak milovať nie nenávidieť :D, veď sú to v podstate zadarmo body a dedinky. :clown

Aj ja som si kládol túto otázku ako môžu mať takýto hráči taký bodový rank ako majú. Troška som vyzvedal a odpoveď bola taká, akú som ju očakával. Daní hráči sa jednoducho zvezú na skúsenostiach svojich známich. Buď sa dohododnú na hromadnom útoku a nechajú celú prácu na skúsenejšieho hráča, alebo jednoducho zaberajú neaktívnych členov kmeňa. Avšak keď sa dostanú na radu oni a majú čosi vymyslieť alebo niečo naplánovať z vlastnej hlavy a zrealizovať to, tak to dopadne tak ako tu písala Lotosoví Kvítek.

Osobne nemám skúsenosti s takýmito "útokmi" ale môžem povedať, že sa dá proti takýmto hráčom velmi lahko brániť. Dá sa totiž velmi dobre predvídať kam pošlú útok a kam fake. Potom už len jednoducho stačí zabetonovať dedinku a je po probléme.
 

DeletedUser20939

Guest
Na toto už musím reagovat absolutně to není o tom kolik má kdo bodu nikdy nevíte kdo sedí na druhé straně. A jestli ví o čem je tato hra dokud ho nevyšpehujete...
 
Nahoru